Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Nőként, mit tennél?

Nőként, mit tennél?

Figyelt kérdés

Egy pasi ismerkedni akar, te meg elhajtod.

Majd pár nap múlva, álmaid állásinterjújára megérkezve, szembesülsz vele, hogy a pasi a felvételiztető.



2020. júl. 5. 13:24
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%

Ha normális férfi: megkönnyebbülnék, hogy nem jöttem össze vele, mert munkahelyen nem jó a pároddal dolgozni, főleg ha felettesed.

Ha ilyen a férfi, mint te: megkönnyebbülnék, hogy nem jöttem össze olyannal, aki megtorlandó sértésnek veszi, ha valakinek nem jön be.

Ha felveszel és nyomulsz rám: nagyon és látványosan be tudom égetni a hozzád hasonlókat, a kolléganők majd tanulnak tőlem pár módszert, emellett a végére a maradék tekintélyed sem lesz meg előttük.

Ha felveszel és próbaidő végén kirúgsz: három hónapig volt munkám, ezalatt van időm találni másikat, te meg taníthatsz be újabb embert a pozícióra (vagy imádni fognak a kollégák, hogy a dughatnékod miatt háromhavonta újabb kezdőt szabadítasz rájuk).

2020. júl. 5. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
100%
Látom te is ilyen "kedves" srác vagy...(Aki nem vesszi le miért,azért azok a kulcsszavak...)Én inkább nem dolgoznék olyan helyen,ahol egy ilyen szerencsétlen így választ munkást,hogy lefekszik-e vele vagy sem.A normális pasi elkülöníti a magán életét és a munkáját.
2020. júl. 5. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
94%
Nagyon gáz HR-es vagy, vagy akármi más. Remélem anyád büszke rád emiatt. Bár lehet hogy ezzel a viselkedéssel pont ráütöttél. Remélem egyedül leszel a következő 5-10 évedben, hogy rágyere egy-két dologra.
2020. júl. 5. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
100%
És tudjátok mi a legrosszabb? Hogy akinek szüksége lenne a munkára annak a sorsáról egy ilyen ember dönt.
2020. júl. 5. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
100%
#14 nem dönt ez sehol, elutasította egy csaj, és most arról fantáziál, hogy hatalma van fölötte :D
2020. júl. 5. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!