Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Szórólapozás, mint diákmunka?

Szórólapozás, mint diákmunka?

Figyelt kérdés
Mennyit lehet vele keresni ? Mit kell pontosan csinálni? Kell hozzá beszélni?

2020. júl. 7. 16:29
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem engedném.
2020. júl. 7. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Hogy érted?
2020. júl. 7. 16:54
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Legrosszabb munka, amit valaha csináltam még nagyon régen.

"Jól" hangzik, ám egy borzalom, legalábbis én utáltam minden percét.

Fizetésről annyit, hogy nyugi, nem fognak túl fizetni. Sokkal emberibb melók vannak, amivel többet lehet keresni.

Állni kell és az emberek kezébe nyomni a szórólapot, de 3 m-es távolgásban elfognak kerülni, minta fertőző lennél, utálkozva néznek rád, beszólnak, ha el is veszik, akkor az első kukánál kidobják. Papír pazarlás az egész, online sokkal gyorsabban és sikeresebben lehet hirdetni bármit.

Beszélni nem feltétlen kell hozzá, de ha véletlen akadna egy olyan ember, aki leáll 2 másodpercnél tovább nálad, akkor 3 szóban elmondhatod, hogy mit is reklámozol.

Nyáron melegben vagy, megsülsz, rosszul leszel, télen megfagysz, a kezed, lábad lefagy.

1 pozitív élményem: karácsonyi vásárban szórólapoztam, nyújtottam feléjük a lapot, ők jöttek zsebre dugott kézzel és azt mondtak:" Bocsi nem vesszük el, mert fázik a kezünk."

Én meg mondtam: "Az enyém is...:("

5 perc múlva visszajöttek egy forrócsokival és a kezembe nyomták, hogy fogadjam el :)

2020. júl. 7. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

hát ja, kicsit felesleges meló, én is szoktam, mondjuk jelenlegi helyzetben nem nagyon van értelme finnyáskodni, ha hívnak menjél. amúgy ja sokan félnek a szórólapoktól, mert a sok krva szektás meg adománygyűjtés címén lehúzó hajléktalan meg itt nyugaton már ilyen nagy szervezetek is mint a greenpeace, így próbálnak lehúzni, szóval ja, jogosan félnek, én is félek ha éppen nem énnálam van a szórólap.

egy tipp: ha kifordítva tartod, hogy lássák mi van a kezedben, nem jehova és nem gyűjtsünkpénztakoraszülöttborneóiorángutánoknakaszaharában baromság hanem normális szórólap, hamarabb átveszi valaki.

2020. júl. 7. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszi a tanácsokat
2020. júl. 7. 17:54
 6/7 anonim ***** válasza:
Nekem olyan is volt, hogy postaládákba kellett bedobálnom a szórólapokat, és olyan is, hogy az utcán vagy a sulim előtt állva osztogatni. Sokan tényleg elkerülnek, de azért páran elvették. Közülük a fele kb. kidobta rögtön, de a maradék pár ember megtartotta. 😃
2020. júl. 7. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ha van rá lehetőséged, akkor én azt tanácsolom, hogy az irodai adminisztratív munkákra vadássz. Szórólapoztam is, voltam hostess, árufeltöltő, de mindegyiknél jobban fizetnek az irodai munkák, és 1000x könnyebbek.
2020. júl. 8. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!