Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Tényleg ez lenne a legjobb...

Tényleg ez lenne a legjobb pénzkeresési módszer ami létezik? Vélemények? 21/F

Figyelt kérdés

Csinálni egy vicces képek honlapot (9gag-hoz hasonló), ahová a látogatók töltik fel a képeket. Magyarul én a szerkesztő nem csinálok valójában semmit. Max eleinte egy kis reklámra költés talán. Ugye a Google reklámok meg megjelennének, amiből kapnám a pénzt.


Amúgy én tanultam honlapszerkesztést de nem ment, most meg bánom hogy otthagytam a sulit.



2020. júl. 22. 13:23
 1/10 anonim ***** válasza:
95%
Csak egy kérdés: Ha már létezik a 9gag, miért inkább a te oldaladat nézzem ahelyett?
2020. júl. 22. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
88%
Igen, ez a legjobb pénzkeresési módszer, ha működik. De nem fog, mert amiből már van egy jól működő, abból általában nem kell még egy. Gyakorikérdésekből sincs több.
2020. júl. 22. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
84%
Nyilván, a közösségi média világában ez már rég nem működik. Influencerkedni kell, ha már munka, ész és úgy amblock minden nélkül akarsz pénztkeresni
2020. júl. 22. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
88%
Bennem is az merült fel, mint a #1-es válaszolóban. Ha már van egy bevált és ismert oldal erre a célra, miért nézné bárki is a tiedet?
2020. júl. 22. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Ehhez mázli kell, és jóformán semmi más, ha teszem azt van szerencséd és egy nagyobb csoport/klikk ráakad, és elkezdi nézni/használni, utána az adott klikk perifériájában, elkezdik szintén használni, utána az ő perifériájuk is és így tovább.


Anno pl a facebook, myvip meg a hasonló szarok is így terjedtek el, meg a 9gag-is pedig egyáltalán nem nagy szám az egész, szimplán a készítőnek mázlija volt.



Szerintem meglehet próbálni, veszteni nem vesztesz vele 50-50% hogy sikerül, vagy sem.

2020. júl. 22. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
És az hogy valamiből van egy már működő az egyáltalán nem releváns, az újdonság könnyedén elnyomhatja a régit, kivéve ha fizet a régebbi cég/oldal hogy ne így legyen, nem véletlen hogy a facebook, még nem lett leváltva pedig egy kalap sza rr.
2020. júl. 22. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
77%

Életemben nem hallottam még erről a 9gag-ról . Gondolom sokan mások sem . Szóval ez is hülyeség hogy ha van elterjedtebb weboldal ebben a stílusban , akkor a többinek nincs esélye .

Szóval egy próbát csinálhatsz kérdező . Aztán reklámozd . Legalább tanulsz belőle valamit .

2020. júl. 22. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
91%

Működhet, de inkább tematikus formában.

Viszont "kis hirdetési költséggel" nem fogsz soha akkora forgalmat generálni, ami elég a céljaidhoz.


"Anno pl a facebook, myvip meg a hasonló szarok is így terjedtek el, meg a 9gag-is pedig egyáltalán nem nagy szám az egész, szimplán a készítőnek mázlija volt."


Nem, ehhez ma már tudatos stratégia kell. Óriási a zaj. A virálissá válásnak a semmiből 0,% alatti az esélye szerintem.


El kell juttatni a potenciális fogyasztókhoz, nekik pedig fantáziát kell látniuk benne, hogy használják, és továbbadják az ismerőseiknek.


Valamiben ki kell emelkednie, valamiben jobbnak kell lennie, mint a már meglévők, de komoly reklámköltés nélkül kínosan lassú lesz a folyamat, már ha bármi eredmény egyáltalán várható.

2020. júl. 23. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Attol függ felkapja e a net.vagy ismeretlen marad
2020. okt. 6. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Nem
2020. nov. 14. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!