Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mikor szoktak vezetni munkanap...

Mikor szoktak vezetni munkanapót? Mikor van értelme vezetni azt?

Figyelt kérdés
Olyanra gondolok hogy a mai nap ez és ez volt a munka, ettől eddig, ilyen probléma volt ezzel a géppel, xynal volt/lesz beszélve ezzel kapcsolatban , kolléga problémát jelentett és ilyenek. Van ennek értelme, vagy ez inkább hanyagolható dolog, ha senki és semmi nem kötelezi rá az embert?

2020. júl. 23. 23:24
 1/4 A kérdező kommentje:
Munkanaplót"
2020. júl. 23. 23:28
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Néhány munkakörben kérik. Sokszor meg csak azért kérik, mert úgy érzik a kolléga sokat lóg, vagy ki akarják rugni. Ilyenkor jó alap, hogy a kötelezővétett munkanaplót nem vezette jól. Sok helyen (főleg szolgáltatás területen) meg azért kell, mert ez alapján számlázzák ki az egyik a másik v. a harmadik ügyfélnek amit ki kell számlázni.
2020. júl. 23. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Én mint személy és vagyonőr vezettem mindig lelkesen :)

Lehet csak azért mert nő vagyok, lehet azért, hogy jobban teljen az idő, de egy biztos: műszak átadása előtt 10 perccel le lehetett az előző 24 órát dokumentálni. Tudom mert én is megcsináltam, főleg akkor ha az épp aktuális vadiúj könyvem nálam volt. :)

Éjjel inkább olvastam mint kétóránként eseménynaplót írkálgattam volna. Ja, ha meg nagyon álmos voltam, aludtam. De psszt!

2020. júl. 24. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nálunk pl. kérik, hogy napi szinten vezessük. Sőt, nem is kérik, hanem kötelességünk, mint adminisztrátorok, mert hó végén az egészet ki kell nyomtatni és le kell adni.
2020. júl. 24. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!