Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mennyire feltűnő, ha két,...

Mennyire feltűnő, ha két, egymással viszonyban lévő kollega a munkahelyen így viselkedik?

Figyelt kérdés

Reggel egyszerre jönnek, sokszor együtt mennek haza (ha egyszerre végeznek akkor mindig). Feltűnően sokszor vannak egy műszakban. Kajálni is együtt kajálnak, egyszerre mászkálnak az öltözőbe és gyakran vannak ott kettesben. Cigizni is együtt járnak ki, mással nem mennek csak ketten vagy egyedül.

Te azt gondolnád hogy csak barátok, vagy neked is egyértelmű hogy valami van köztük?


2020. júl. 25. 13:00
A kérdező szavazást indított:
Szerintem simán barátok.
Viszonyuk van.
16 szavazat
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
És ha van, akkor mi van?!
2020. júl. 25. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
Ne tőlem kérdezd😂😁
2020. júl. 25. 13:05
 3/19 anonim ***** válasza:
100%

Egyneműek?


Már csak azért is mert szerintem egy öltözőbe bajosan menne be egyszerre mind két ember.

2020. júl. 25. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
Férfi és nő, de egy öltözőben vannak, reggel is volt már hogy lebuktak mert egyszerre öltöztek😜
2020. júl. 25. 13:06
 5/19 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk van ilyen és szerintem ők csak simán barátok, de persze biztosra nem tudhatom.
2020. júl. 25. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
100%
Hát ilyen nincsen:D Nem lehet, hogy valaki annak hiszi magát? és te vagy a CEO vagy a CEO kérte meg, hogy tartsd őket szemmel?:DD vagy egyszerűen szeretsz spicliskedni?:D
2020. júl. 25. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
100%

En a bnömmel is igy voltam.

(Lany vagyok sima baratnöröl van szo nem kapcsolatrol)

Együtt jartuk ki a boltvrzetöit es szakmai gyakorlaton mentünk arut pakolni meg stb. Együtt logtunk együtt kajaltunk, együtt ez meg az meg amaz, egyszerre mentünk haza


Akit ismer az ember közelebbröl azzal johogy együtt vannak jobban.

2020. júl. 25. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
6+ 3-aska voltam:D és tolmácsoltam a véleményét valakinek:DD
2020. júl. 25. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
52%
Mi lenne ha a magad dolgával törődnél és pletyka meg mások figyelgetése helyett dolgoznál?
2020. júl. 25. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:
Akiknek nem esett volna le: én vagyok a nő, aki a kollegájával viszonyt ápol. Nem spicli és nem megfigyelő. Csak kíváncsi voltam, ez így mennyire feltűnő. Szeretek vele lenni, és ha nem muszáj akkor nem veszek vissza
2020. júl. 25. 13:25
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!