Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Normális dolog ez, hogy...

Normális dolog ez, hogy kiabálunk egymással a munkahelyen?

Figyelt kérdés

Minden arról szól bent,hogy még mered-e mondani a magadét a másiknak.Mindenki tudja,mi a dolga,van egy hülye főnökünk,akit muszáj elviselni.Szinte minden nap van valaki,aki feszegeti a határt (ráadásul,nemdohányzó munkahely, szóval mindenki ingerült,mert dohányosok vagyunk),és minden nap összeveszik két ember.Konkrétan leüvöltik ehymás fejét,aztán fél óra múlva ugyanúgy beszélgetnek,mintha nem történt volna semmi.

Gyomorideggel megyek be minden nap.Én még csendben vagyok, de érzem nálam is elszakad a cérna nemsoká.

Még tavaszig ki kell itt húznom valahogy, aztán megyek külföldre.

Hogy tudjam elviselni ezt a légkört?


2015. nov. 4. 20:06
 1/5 anonim ***** válasza:

Megkérdezném tőlük, hogy ennek mi értelme van? Jobb lesz attól, hogy óbégatsz a másikkal, vagy felemeled a hangod?


Az én munkahelyemen is van stressz, de jobban betalál egy-egy szolid, de annál mélyrehatóbb beszólás/megjegyzés a teljesítményemre nézve, mintha nekem esnének üvöltve. Őszintén szólva ezt a stílust a hülye emberek stílusának tartom, ugyanis nem lehet vele semmit elérni, csak hogy mindenki ideges lesz és mindenkinek felmegy a vérnyomása. Nem lenne egyszerűbb egymás alá dolgozni, nem egymás ellen?

2015. nov. 4. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
77%

Beteg emberek vagytok, nem szabadna nektek dolgozni sem.


Egy nemdohányzó munkahelyre csak és kizárólag NEMDOHÁNYZÓ embert szabad felvenni (olyat aki Sosem dohányzott és nem is fog)

2015. nov. 6. 04:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

15 éve itt dolgozunk,3 éve nem lehet bent cigizni.

Nem leprásak vagyunk te majom,és nem a cigi itt most a lényeg!

2015. nov. 6. 14:02
 4/5 anonim ***** válasza:
Nem vagyok jó véleménnyel a magyar munkahelyekről.
2016. febr. 1. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Nem az. Persze 1éb élethelyzettől is függ.


Azt hittem, hangosak a gépek, azért a kiabálás.

Dohányzásra kijelölt hely, sztem a nem dohányzó munkahelyen is kell lennie.

Különben meg mi az hogy nem dohányzó??

Még az e.ü / kórházakba is bagóznak.

( bejárattól 20-30 mnyire ).

2018. ápr. 18. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!