Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mit tegyek ha személy és...

Mit tegyek ha személy és vagyonőrként dolgozom és mindig kinevetnek az emberek?

Figyelt kérdés
Sokszor beszólnak meg nevetnek rajtam. Meg juj de félünk meg hasonlók. Főleg a primitívek. Egy áruházban vagyok, mit tegyek?

2020. júl. 25. 18:43
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
61%

Józsit a beszari ám messziről annál nagyobb arcú sertést meg kell ölni, más lehetőség nincs

Különben az életben nem kapsz vagyonőr munkát

2020. júl. 25. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
74%

Valószínűleg a megjelenéseddel és a kisugárzásoddal van baj.

Az hogy úgy állsz hozzá hogy éjszaka megvernek ez alapból rossz hozzáállás gondolom az üzletben is azon szoktál parázni, hogy nehogy balhé legyen. Egyébként az esetek nagy részében a telephely őr sokkal nyugisabb.

2020. júl. 25. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
61%

Mi van??? Félsz, hogy megvernek? 😂

B+, nőként személy és vagyonőr (is) vagyok, dolgoztam telephelyen, esküszöm egyszer nem féltem, pedig csak 170 cm magas, és 68 kg vagyok.

Ne viccelj már.

Van egy 10 éves gyerekem, hát őérte már csak kéne félteni az életem, de nem félek.

Tanulj mást ha nem érzed jól magad ebben, ennyi.

2020. júl. 26. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
58%
vagyonőri munkához több önbizalom kell,kezelni kell a helyzetet. --még tudnék javasolni önbizalomnövelő tréninget,talán a Munkaügyi Központ anyagilag is segít,munkában állóknak is!!
2020. júl. 26. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
48%
Bazd szemközt őket. Általában segít!
2020. júl. 26. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
100%

Engedd el a füled mellett. Amikor én voltam úszómester, akkor nekem is beszólt napi húsz vendég, hogy "Maga nem csinál semmit" "Magát a semmiért fizetik", stb. Engedd el ezeket, ha mindet felveszed, akkor meg fogsz bolondulni, és egyszer csak azon kapod, majd magadra, hogy álomba sírod magadat minden egyes éjszaka. Ami nem ciki, mert sajnos sok féreg ember van a világon, akiket ez éltet. Igazából az ilyen emberek szerintem szimplán irigyek arra, hogy te "a semmire kapod a pénzt". Igen, nem àlommunka, de lehet, hogy aki beszól az a gyártósor mellett áll napi tizenkét órát, és áldás lenne neki egy ilyen laza meló, és mivel nem ő áll ott, így muszáj beléd kötnie.

Mondok valamit: Van érettségim, és a harmadik szakmàmat csinálom épp, de ha ezzel végeztem én is gondolkodom a vagyonőr, vagy a mezőőr képzésen, mert mindkettő közel áll hozzám.

2020. júl. 28. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!