Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Milyen személy és vagyonörként...

Milyen személy és vagyonörként dolgozni? Miért mondjàk sokan hogy rossz?

Figyelt kérdés
Jól gondolom hogy azért hogy ne legyen még több vagyonör és nekik jusson a munka?? Mi lenne benne olyan rossz?? Gyàri vagy màs megszakitós munkàk talàn jobbak?? Am tanitanak verekedést?? Ha nem akkor mit tesz a vagyonör ha mondjuk cselekedni kell de még sose verekedett életében??

2019. jún. 23. 21:56
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Szia, vagyonőr vagyok, 24/24 órázok, a megbecsülés nulla, a fizetés még a minimálbért sem éri el, 290 300 órával, igaz én egy kiemelt objektumban vagyok fegyveres őr, de le vagyunk szarva szó szerint, viharban villamlasban, járőrözni, szabadság nincs, vagyis van, csak papíron, beteg nem lehetsz, mert jönnöd kell dolgozni!! Mert nincs más aki bejonne helyetted, folytassam? :)
2019. jún. 23. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
56%

Azért olyan rossz, mert a legtöbbet feketén foglalkoztatják, vagy ki kell váltani a vállalkozót hozzá. Nem fizetik meg őket, kihasználják őket.

Inkább menj gyári melóba, ha nem akarsz 240 órákat dolgozni vagyonőrként.

2019. jún. 23. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
#2 engem pont nekem feketén, de igen, és amúgy meg ünnep nincs, se karácsony se húsvét se szilveszter, ha rád esik a szolgálat.
2019. jún. 23. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
91%
Párom csinálta, azért tudom ezeket, de megbánta, hogy erre pénzt áldozott. Már rég nem ebben dolgozik.
2019. jún. 23. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Én biztos nem megyek gyàrba inkàbb a halàl. Màr voltam pàr gyàrban. Néha még szoktam azt àlmodni hogy ott vagyok. Fújjj.
2019. jún. 23. 22:04
 6/12 anonim ***** válasza:
Első vagyok, 2 éve csinálom,
2019. jún. 23. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Ja, és még azt nem említettem, hogy az egyik ilyen cég visszaélt párom adataival, és ez most derült ki az SZJA bevallásnál.

Szóval, erről csak ennyit, kérdező.

2019. jún. 23. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
52%
Első vagyok, #7 teljesen igazad van :( nem kell sokat várni ezektől a semmire kellő, undorító szar szemét cégektől, nem az a céljuk hogy neked legyen jó, hanem hogy a főnök éljenek mint a kis királyok fujj
2019. jún. 23. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Egyik ismerősöm fegyver biztonsági őr, 24 munka 48 pihi 180000 Ft, ha beteg nem gond mert raknak be mást a helyére, de ha más lesz beteg akkor változik a beosztás amit 2 hánapja kapott, így itt nem lehet tervezni.

Esetleg ha van B jogsid és szeretsz vezetni menj el furgonosnak először belföld majd nemzetközi, egyik ismerősöm csinálja 350-400 meg keres hétfőtől -csütörtökig vagy péntekig dolgozik, szabad hétvége nemzetközi furgonos de ugye mindjárt nem lehet ezzel kezdeni, először belföldezni kell legalább fél de inkább 1 évet gyakorolni kell, belföldön a fizu 150-250-300 attól függ mit csinálsz? álltalában minden nap otthon vagy, például az Unix autó keres sofőröker sok helyre, sok sikert és kitartás.

2019. jún. 23. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:
100%

Most kezdtem vagyonőrködni, 24/48, nettó 1200, 10 alapszolgáltat plusz egy 12 óra túlóra, nettó 303ezret kaptam, eddig 7 évet gyáraztam a büdös olajszagba, hétfőtől szombatig, 200nál többet sose kaptam. Mindenki lenézi az őröket, a gyári munkásokat miért nem nézi le senki?

Én kellemeset csalódtam a szakmába, vagy csak jó helyet fogtam ki?

2019. júl. 2. 06:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!