Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » OK nélküli kedveskedésekkel...

OK nélküli kedveskedésekkel ti mennyire vigyáztok?

Figyelt kérdés

Nemrég kerültem egy helyre, ahol a kollégáim és a feletteseim ok nélkül kedveskednek. Van olyan kollégám, aki köszönni nem tud, se vissza se előre, de ha kint megmarad az utolsó süti, behozza nekem. Felettes pedig a maradék húst adja nekem. Nem arról van szó, hogy a gonoszt keresem mindenhol, de furcsa, kegyetlen furcsa.

Tudok még példát írni ha kell.



2020. júl. 28. 20:36
 1/8 anonim ***** válasza:
68%

" a maradék húst adja nekem"


???


A sütibe minimum beleverik, de a maradék hús olyan, mintha egy szolga elé odavetnék az asztalon maradt maradékot. Főleg, ha nem is köszönnek.


Legközelebb kérdezz rá, hogy ezt most miért kapod.

2020. júl. 28. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, csak te hiszed, hogy nem köszön, egyébként meg mormog valamit az orra alatt.
2020. júl. 28. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Az ok nélküli kedveskedés tud ijesztő lenni. De amit te írsz, az szimpla természetes jófejkedésnek tűnik, amibe nem kell semmit belegondolni. Amúgy én is néha elfelejtek köszönni melóhelyen, egyszerűen sokan vagyunk és nem mindig tudom követni, kinek köszöntem már aznap és kinek nem.
2020. júl. 28. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Gyakori jelenség, én ezt egyfajta csapdának vélem.
2020. júl. 28. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Igy olyan erzesem van, hogy te vagy paranoid. A koszonesnel is valamit felreertesz, egyszeruen mintha az emberekkel te lennel UFO.
2020. júl. 28. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Nem csak az igazából, de a környezetemben eléggé furcsábbá váltak a dolgok.


A lekenyerezés az egy dolog, de maradjunk annyiban, hogy nemrégiben mikor felvettek engem erre a munkahelyre, még nem tudtam hogy sok a haver, testvér, és rokon. Nemrégiben kiderült hogy egy bizonyos család befurakodott a céghez,egesz nagy létszámban.


Kezd creepy lenni a hely nagyon, bár tény, én sem vagyok egy perfekt kis ártatlan, de egyezzünk meg abban, hogy vetettem én is hibákat.


Ma délután egy másik kollégám hozott be úgy egy csésze kávét, egészben. Kiontottem a buba. Nem tudtam, hogy ekkora bűn a válság közepén egy munkahelyet szereznem, egy olyan helyen, ahol az emberek egymást nyomták be. Fene ebbe az egészbe. Egyszer szerez jó munkahelyet az ember magának, de az meg haver-testvér-rokon szindrómás.


Lenyeg

2020. júl. 29. 02:13
 7/8 A kérdező kommentje:

Lényeg:


Szeretnének engem kirugni, mert foglalom a helyet. Dolgozok, csinálom a dolgom, de nem vagyok haver vagy testvér,vagy olyan, aki a fizetése x százalékát otthagyja náluk a haveri körben.


Szóval innen nagyon nagyon tipli van.

2020. júl. 29. 02:15
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

"Szeretnének engem kirugni, mert foglalom a helyet."


És ezt a neked hozott kávékból-sütikből következtetted ki?

2020. júl. 29. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!