Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Van, aki itt vagyonőrként meg...

Van, aki itt vagyonőrként meg tud élni egymaga?

Figyelt kérdés
Azért kérdem, mert sok hely 200 körül fizet, vagy alatta. Ennek ellenére én ebben szeretnék dolgozni.

2020. júl. 30. 06:39
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
43%

Én meghalnék az unalomtól, ha egész nap ülnöm-állnom kellene és

még csak nem is olvashatnék. Ráadásul nemigen lehet manapság megélni akár netto 200 ezerből sem.

2020. júl. 30. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
10%
Ebben szeretnél, vagy nem kellesz máshova? Mert ilyen helyen az dolgozik aki nem kell sehova, vagy lumpen, és rosszul van a munkától. Nem fogsz tudni megélni belőle egyedül, a 200-at akkor kapod meg ha éjjel-nappal túlórázol.
2020. júl. 30. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
69%
Obelix visszatértèl? 🤔
2020. júl. 30. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

A párom vagyonőr és a nagyon rendes fajtából, tehát kár általánosítani. Igen, 200 nettó körül keres, de inkább kevesebbet. Rendesen be vannak jelentve. Nálunk az a szerencse, hogy én többet keresek és kettőnk jövedelme már elég, de ha nem lenne lakásunk és gyereket kellene nevelni, ne jönnénk ki belőle.

Látom, hogy a kollégái mellette még eljárnak plusz munkákat vállalni, hogy megéljenek.

2020. júl. 30. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
86%

Én is vagyonőr vagyok, nő. Egyedül nagyon nehéz lenne, pláne hogy van egy 10 éves gyerekem. Fizetésem mellett ott van a gyerektartás, az havi 50, csp. 12.000.Ft, de az apjára számíthatok mindenben, mind anyagilag, mind érzelmileg, napi kapcsolatban van a lanyunkkal.

Egyedül nettó 200-ból megélni nagyon keserves lenne, bár ez függ attól, hogy bérelsz lakást vagy saját, mennyit főzöl, van-e luxus amire költesz. Én pl cigizek meg kávézok, jelentős összeg havonta.

2020. júl. 30. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

2-es : ezzel az erővel mindenkire mondhatnánk ezt, hogy nem kell máshova, ezért van a szakmájában. Lehet igaz, hogy csak ez tetszik, de azért hatalmas nagy baromság. Bezzeg élőben egyikőtöknek se ekkora a szája, mikor ott az őr, csak itt mertek szájkaratézni.


4-es: köszönöm, igazából nekem se vannak nagy vágyaim pénz területén, meg szerintem lenne kivel élni belőle.


5-ös: ha már van egy féléves gyereked, alapból ki van zárva, hogy egyedül vagy.

Mellesleg énnekem nincs ilyen cigi, kávé igényem és kevés kaján elvagyok egyedül, pláne ha valakivel összeköltözök, az mégjobban kijöhet, mert akkor feleződik az egész.


1-es: nem kérdezte senki, hogy mennyire ölne meg az unalom.

Érdekes, hogy a kettes milyen negatívan áll hozzá, de ő meg nem bírna ki 24 órát egy bódéban, mert képtelen lefoglalni önmagát. Biztos önmagáéban kevés hozzá, hogy elfoglalja magát.

2020. júl. 30. 20:31
 7/13 qkker1 ***** válasza:
61%

"5-ös: ha már van egy féléves gyereked, alapból ki van zárva, hogy egyedül vagy."


És még csodálkoznak, hogy IQ-bajnoknak titulálják a vagyonőröket!


Tíz éves gyereket írt,

Valószínűleg elvált!

2020. júl. 31. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
85%

7-es, köszönöm.

Igen, már 10 éves elmúlt, a 6 hónapos nem tudom honnan jött az illetőnek.

2020. júl. 31. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
85%

Azt írtam, "egyedül nehéz lenne".

Van élettársam.

Na de mindegy is kérdés szempontjából. :)

2020. júl. 31. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

teljesen mindegy, hogy féléves, vagy tíz éves az egész kérdés szempontjából. Akkor is normális esetben senki nem egyedül neveli, meg nem értem minek jött a kérdésre ilyen.

Nonszensz.

2020. júl. 31. 22:58
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!