Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mercado Hostess Ügynökség...

Mercado Hostess Ügynökség tapasztalatok?

Figyelt kérdés

Hostess állásra jelentkeznék hozzájuk, és még soha nem dolgoztam ilyen munkát, sokat olvastam ezzel a "hosztezkedéssel" kapcsolatban, de sokan írták azt, hogy rengeteg ilyen álláshirdetés igazából burkolt prostitúció. Nos, ennek a cégnek megtaláltam a honlapját, megtaláltam Facebook-on is, és valódinak tűnik, de azért szeretnék biztosra menni. Valaki dolgozott már nekik? Megbízható cég?

Tudom buta kérdés, de kicsit félek, ez az első komolyabb álláskeresésem, ezen kívül fiatal vagyok, és tapasztalatlan.


2020. aug. 5. 21:35
 1/2 hajni95 válasza:

Szia! Én dolgoztam már velük termékpromóción az idén és kiállításon tavaly. Korrekt csapat és a munka is! Minden úgy volt, ahogyan meghirdették. Kifizetés rögtön aznap megvolt utalásban. Velem végig segítőkészek voltak! :)

Van sok kamu cég egyébként, sajnos az elején én is belefutottam párba.. de a honlapokon és a facebook-on mindig figyelj arra, hogy egy normális ügynökség feltünteti a cégnevet, adószámot stb... nyilván ahol csak egy telószám van és se cím, se semmi, azzal ne foglalkozz!

Remélem tudtam segíteni! :)

2020. szept. 11. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Tami25 válasza:

Sziasztok!

Én most dolgoztam velük egy 2 napos konferencián. Nekem jó tapasztalataim vannak: a munka korrekt, amit hirdettek, az úgy is volt, illetve a fizetést utalásban rögtön megkaptam nap végén. Ez azért fontos, mert volt már olyan cég, aki csak hitegetett fizu ügyileg, hogy majd köv.héten meg stb stb... aztán végül ilyen-olyan okokra hivatkozva csak a felét kaptam meg. Itt írtunk jelenlétit, úgyhogy ezt nem is lehetne elsumákolni... Tavaly egy barátnőm dolgozott a Mercadonál, így pozitív ajánlás útján jelentkeztem a konferenciás munkára, de nem bántam meg! :))

2022. jún. 1. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!