Kezdőoldal » Szépség és divat » Modellkedés » Melyik modellügynökség a...

Melyik modellügynökség a legjobb a lent felsoroltak közül? Tapasztalatok?

Figyelt kérdés

Attractive, Highlight, VM, Visage, Crisp

Fontos nekem, hogy emberségesek legyenek és foglalkozzanak a modelljeikkel, így ezeket az ügynökségeket találtam a legszimpatikusabbnak (persze csak az interneten találtak alapján). A karantén miatt nem tudom, hogy mennyire érdemes pont most jelentkezni, de jó lenne leszűkíteni egyre, hogy ha vége lesz akkor melyik ügynökségnek küldjem el a jelentkezésem.



2020. ápr. 28. 14:22
 1/6 anonim ***** válasza:
Visage nagyon jó, Kajdi Csaba ügynöksége. Az ő "lánya" a Mihalik Enikő pl.
2020. ápr. 28. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
ezek közül ők ugyanazokat a külföldi ügynökségeket érik el, amiken keresztül sikeres lehetsz, erre készitenek fel. Szerintem érdemes minél kisebbhez menni, hogy többet foglalkozzanak veled. így Crisp lenne az első. Highlight kicsit gyengébb mint ezek.
2020. ápr. 30. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
A legjobbat nem írtad bele a felsorolásba, Leonard Modell Management a legjobb. Mindennapos kapcsolatban vannak a modellekkel, felépítik őket. Tényleg csak ajánlani tudom! A fiam is náluk van, mint szülő is nagyon megvagyok velük elégedve!
2020. jún. 23. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ha még aktuális, szerintem küld el mindegyik ügynökségnek és utána kiderül, hogy ki szeretne veled együtt dolgozni. Az ügynökségek, amiket írtál mind nagyon korrektek, semmiért sem kell fizetned náluk. Hasonlóan jó ügynökségek még az Icon, Vizio és Face. Sok sikert!
2020. nov. 24. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Egyetértek az előzővel, az a legegyszerűb, ha elküldöd az összesnek és ahonnan visszajeleznek, hogy menj be egy személyes találkozóra, oda menj el és utána dönts. Mondjuk én szűkíteném a listát : Visage, VM, Vízió, Icon, Face, Attractive
2020. nov. 25. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
50%

A vizio,attractive,icon es a highlight nagyon rossz!!!

ezeknek alig van kapcsolata attractive meg nagyon undoritoan banik a lanyokkal..

En a Face model managementet ,visaget es talan meg a VMet tudom ajanlani de itt se tokeletes minden...

2021. jan. 16. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!