Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Gyümölcsszedő munka mennyire...

Gyümölcsszedő munka mennyire rossz?

Figyelt kérdés

Nem tudom még mit kell szedni. Milyen magasra kell mászni, ha fáról kell szüretelni? Gondolom fejfedő kell, meg laza ruhàzat, ha eső van akkor esőkabàt.

Fára mászni nem tudok, és nagyon magasban pedig félek is. Burkoló vagyok eredetileg, szóval kell létràra másznom, csak tényleg a nagyon magassal van gondom.

Bogàr sok van? Kesztyűt lehet felvenni?

Soha nem dolgoztam mezőgazdasági munkát, de jó lenne egy kis pénz, mert ki kéne fizetnem közel százezer forintot.

Elméletileg nyolc órás munkára keresnek embereket, de már hónapok óta. A fizetés szerintem nem olyan rossz megyéhez képest, szóval azzal nincs bajom.


2020. aug. 8. 02:06
 1/5 anonim ***** válasza:
Azért azt a papírozzátok le, hogy órabért vagy teljesítménybért adnak. Utóbbit ládára/kg ra adják, szóval ne érjen meglepetés.
2020. aug. 8. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Igen, ezt olvastam. Itt az van írva, hogy órabér az alap, és erre jön a bónusz, de én csak az alappal számoltam.
2020. aug. 8. 10:18
 3/5 anonim ***** válasza:
Milyen volt?Ill.,ha még tart,akkor milyen a munka?
2020. szept. 4. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Nem vettek fel. :(
2020. szept. 4. 20:11
 5/5 anonim ***** válasza:
Hol lett volna?
2020. szept. 4. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!