Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mostanában ment valaki nyugdíjba?

Mostanában ment valaki nyugdíjba?

Figyelt kérdés
Milyen érzés? Mégiscsak 65 év! Vártátok már? Állítólag van aki belebetegszik a "tétlenségbe".-én alíg várom,pedig van még 11 év ha nem emelik a korhatárt 70 re! akkor öngyi leszek az biztos.én elviselném a semmit tevést, már most nagyon fáradt vagyok.
2020. aug. 10. 21:03
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

Igen teny es valo hogy a legtöbben akkor halnak meg mikor epphogy nyugdijba mennek.

Onnanstol valahogy rohamos leépüles kezdödik mert màr hasznosnak fontosnak sem erzi magàt, es az agya, fizikuma sincs hasznalva.



Ellenben az en nagyim elmehetne fotomodellnek, üde friss energikus csinos es a ny.klubbal kirandulni es bulizni jàr. Alszeg amiatt hogy jo kenyelmes egészsèges munakhelye volt, magas nyugdija van stb.


A volt fönököm a cégtulaj, meg egy üde hofeher szakàllu papa es vàg az esze mint a borotva es elvezet egy céget kiskereskedelmi egysègeivel együtt külföldi kapcsolatokkal pluszba...


Szoval azert sokminden van a pakliban 70,80 körül is.

Szoval a pakliban sokminden benne van.

2020. aug. 10. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!