Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Elmehetek náthásan, köhögéssel...

Elmehetek náthásan, köhögéssel orvosi alkalmassági vizsgálatra gyári munka esetében?

Figyelt kérdés
Ha netán keddig nem tudnék ki lábalni belőle (minden erőmmel ezen vagyok), akkor a kérdésem csak az (amire a választ kérném kimondottan), hogy így meg-e csinálják az alkalmassági vizsgálatot? Édesanyám szerint így is elmehetek.

2020. aug. 16. 22:24
 1/6 A kérdező kommentje:
Illetve a hangom is rekedt, hurutos a köhögésem és orrból beszélek. Mik a tapasztalatok? Kezdek megijedni...
2020. aug. 16. 22:25
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Nézd, lehet hogy egy éve még nem lett volna gond, de ha eddig nem egy dobozban éltél, azért érezhetnéd, hogy nem fognak neked örülni.
2020. aug. 16. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Lehet azt mondják hogy menj el abba a pillanatba és menj vissza amikor meggyógyultál. Az már máskérdés hogy a munkáltatód megfog-e így várni. Nálunk az a szabály hogy betegen ne menjünk dolgozni, még sima megfázással se!

Jött hozzánk egy új srác dolgozni orvosi alkalmasságinál amikor írták a papírokat elég csúnyán köhögött még a váróban. Akkor mondta az orvos hogy így nem, felhívta a HR-est hogy így nem végzi el a vizsgálatot mert kitudja mi van, és persze a cég szabályaival is ütközik a dolog. Akkor mondta a HR-es hogy küldje haza, és üzenje hogy menjen el háziorvoshoz és vagy csináltat tesztet vagy 2 hét után ha meggyógyult előtte ha nem visszamehet alkalmasságira. Egyébként rendesek voltak mert megvárták, hiába volt még több jelentkező rajta kívül, de úgy voltak vele hogy ez kiszúrás lenne vele szemben ha emiatt bukja, így kapott egy másik esélyt, mondták hogy 2 hét múlva ha tényleg jól van várják vissza. Vissza is ment, rendben volt minden már aznap el is kezdte a szükséges oktatásokat, és másnap már jött is hozzánk betanulni.

2020. aug. 16. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Na erről beszéltem anyumnak. Nincs képben azzal, hogy hogyan is működik egy felvételi procedúra manapság, elvégre már hosszú évek óta nem hajlandó dolgozni. Gyógyszert kértem tőle, egyetlen darabot, de ő nem volt hajlandó adni, mert hogy kiheverem és így se lesz gond ha így megyek alkalmassági vizsgálatra, és mindenképp elmegyek dolgozni. Hát megyek is, ezen is vagyok, csak egy szem gyógyszeren múlna lehet.
2020. aug. 16. 22:46
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Te hány éves vagy, hogy dolozni indulsz és anyuka adagolja a megfázás elleni gyógyszert? 😧
2020. aug. 16. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Korona virus miatt vagyok kénytelen perpillanat velük élni. Gondoltam nem nagy kérés egy kis gyógyszer, hogy mielőbb leléphessek (remélhetőleg most már véglegesen, nem küldi padlóra a vírus a munkahelyet és anyagi helyzetemet).
2020. aug. 16. 23:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!