Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » A felmondás nem úgy működik...

A felmondás nem úgy működik hogy leadom írásban, másnap indul a 30 nap és kész? És mit szól hozzá a főnök a kutyát se érdekli?

Figyelt kérdés

Javítsatok ki ha tévedek. De egy felmondás a munkahelyen nem úgy működik hogy én ma írásban leadom, a főnök átveszi aláírja, másnap indul a 30 napos felmondás (naptári 30 nap) és ha lejár akkor kalap kabát és csá.

A cég a főnök mit szól hozzá lesz ember a helyemre, nem lesz, ki dolgozik helyettem-nem az én dolgom. A cégé. Úgy oldja meg ahogy akarja de az én távozásomra ez semmiféle hatással nem lehet. Ha nem tudnak helyettest találni és emiatt kár éri őket mert nincs aki dolgozzon, hát így jártak. Én a felmondási időmet letöltöttem.

Ez nem így működik?


2020. aug. 23. 14:44
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Felmondási idő letöltése után már semmi közöd a céghez, ez valóban így van.
2020. aug. 23. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
De, így, ha nincs más a munkaszerződésben.
2020. aug. 23. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
De így működik nagyjából. Ettől függetlenül ajánlhatnak magasabb bért, hogy ott maradj, vagy a felmondási idő alatt akár fel is menthetnek a munkavégzés egy része alól.
2020. aug. 23. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
24%
De így működik, más kérdés, hogy úgyse fogsz felmondani, remélem ezt a kérdést is törlik, ahogy a béremeléses ezredik kamu hisztidet is.
2020. aug. 23. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!