Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Munkanélküliség.Miért nem...

Munkanélküliség.Miért nem vesznek fel sehova?

Figyelt kérdés

Miért nem vesznek fel sehova?


22éves vagyok. Szeretnék végre a talpamra állni de valahogy nem megy. Rengeteg helyre jelentkeztem és sehova nem hívnak be.... Meghalják,h mennyi idős vagyok és elküldenek a francba, hogy "nincs tapasztalata","ehhez több tudás kéne" stb..... Mégis hogy szerezzek tapasztalatot ha lehetőséget sem adnak? Vannak bizonyítványaim mégsem érek velük semmit. Mindenkinek ilyen nehéz az álláskeresés vagy csak én vagyok ilyen szerencsétlen?

Tele voltam önbizalommal, mára egy csepp sem maradt bennem.


2020. aug. 27. 13:30
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Mért telefonálgatsz? Mért nem elég, ha elküldöd az önéletrajzod + egy rövid motivációs levelet?
2020. aug. 27. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Mert a leveleket megnézik 2 vagy 3 hét múlva, míg telefonáláskor megtudod hogy van e egyáltalán esélyed...
2020. aug. 27. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Nem feltétlenül, van, hogy még aznap megnézik, egyáltalán nem biztos, hogy megtudod, van-e esélyed, lehet, hogy épp ezzel rontod el az esélyed. Pláne hogy ha nincs munkahelyed, elvileg van időd kivárni, amíg keresnek, érdemes időt hagyni nekik, hogy mérlegeljenek.
2020. aug. 27. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Az is igaz.
2020. aug. 27. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!