Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mit csináljak ha nem válaszoln...

Mit csináljak ha nem válaszolnak a referenciáim?

Figyelt kérdés
Jelentkezem egy állásra épp és kéne 2 ajánlólevél hozzá, amit már 2 napja elindítottam azzal, hogy írtam két embernek meg kaptak egy linket ahova feltölthetik az ajánlólevelet. Másnap emailen válaszolt az egyik, hogy kéne a CV-m hozzá, amit elküldtem és visszaírt, hogy megkapta, de a rendszerben azóta sem látok változást vagyis még nem csinálta meg. A másik még életjelet sem adott magáról. Nagyon kéne ez az állás, de ezek nélkül nem megy, félek, hogy lecsúszok róla. Most mi tévő legyek? (Nincs sok ember akitől tudok kérni értelmes referenciát)
2020. aug. 27. 15:16
 1/2 anonim ***** válasza:

En kinyomtatnam megszerkesztenem megirnam hogy neki csak alà kelljen irni ehhez szemelyesen felkeresnem es csa.


Sztem azert kesik mert maceras amit tölük varsz

2020. aug. 27. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

#1

Most azon gondolkozom, hogy megvárom amíg az első megcsinálja aztán fogom és megírom a másik helyett.

2020. aug. 27. 15:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!