Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Miért teremtenek egyes főnökök...

Miért teremtenek egyes főnökök olyan légkört az általuk vezérelt munkahelyen, hogy az ott dolgozók a legszívesebben mindennap felvágnák az ereiket, annyira rosszul érzik magukat?

Figyelt kérdés
Nekik ez jó? Nem jobb lenne mindenkinek, ha emberséges, normális, elviselhető légkör lenne? Miért kell beleposhadni a félelem izzadságába?

2020. aug. 27. 19:53
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Ha tűrik a melósok mint a barmok? Nem. Az ilyen cégek meg úgy létezhetnek, hogy vannak hülyék akik ennek ellenére is nekik dolgoznak.
2020. szept. 5. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Én azt vettem észre, hogy általában a szadista/ érzéketlen emberek kerülnek vezetőpozícióba. Mégpedig azért mert gond nélkül átlépnek másokon, így kitaposva az oda vezető utat. Vannak kivételek de legtöbbször ez a helyzet. Most egy ilyen embert szerinted érdekel mi van az alkalmazottakkal? Ha nem tetszik akkor el lehet menni, van más aki elvégzi majd a munkát. Gondolja az élet császára.
2020. okt. 5. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Az egyetlen racionális, észérvekkel megmagyarázható oknak azt tudom elképzelni, hogy így akarja megakadályozni a kollégák "elkényelmesedését". Ezt még hellyel-közzel meg tudnám érteni, de persze ettől el még nem fogadnám, mivel vannak erre sokkal emberbarátibb módszerek (pl. kollégák motiválása megfelelően érdekes feladatokkal, képzéssel, csapatépítéssel, anyagi jutalmazással, karrier előrelépés lehetőségével). Minden más ok amit el tudok képzelni az erősen érzelmi alapú, vagy az alkalmasság teljes hiányának ékes bizonyítéka lenne.
2020. okt. 5. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Nekem volt egy szociopata főnököm, tényleg az volt, illet rá a "nem érez, nem tanul, nem szorong" triumvirátusa. Ugyanakkor nulla szakmai hozzáértése volt, csak anno kellett egy balek, akit be lehetett ültetni a főnöki székbe. Mivel nem értett semmihez és nem csinált semmit részben unalomból, részben félelemből, hogy mi lesz, ha lebukik, egymás ellen uszította a dolgozókat.
2020. okt. 6. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!