Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Ahol én lakok nagyon sok roma...

Ahol én lakok nagyon sok roma van és szinte csak olyan munkahely van ahol szinte csak ők dolgoznak. én nem megyek dolgozni hozzájuk..vagy inkább költözés?

Figyelt kérdés
ott amugyis elvárás csak az általános iskola nekem meg van azért sok szakmám és nemakarok odáig lesullyedni hogy ja. sok munkahelynél itt protekcioval kerulnek be plusz szombat vasarnap is van ugy h dolgozni kell
2020. aug. 30. 10:10
 1/3 A kérdező kommentje:
és egy csomo helyre beadtam a jelentkezésem sehova nemvesznek fel fiatal vagyok még
2020. aug. 30. 10:11
 2/3 anonim ***** válasza:
0%
Ird be magad idösebbnek. A kutya sem ellenörzi
2020. aug. 30. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Mikor fiatal voltam, engem se vettek föl sehova, pedig nem vagyok roma. Sajnos fiatalként,tapasztalat nélkül sok kitartás is kell. Próbáld meg magadat ne áldozatként látni, ha nem vesznek föl valahova, az nem a származásod miatt van.
máj. 2. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!