Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Állásinterjún érdemes említeni...

Állásinterjún érdemes említeni, ha nincs tapasztalatom még targoncavezetésben?

Figyelt kérdés
Mert ugyebár nagy károkat lehet okozni egy esetleges borítással, stb... Viszont így lehet, hogy kb. sehová sem alkalmaznak.

2020. aug. 29. 16:37
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekem sincs targoncavezetésben tapasztalatom mégis alkalmaznak. Boltvezetőként nekem nincs rá szükségem. Te is jelentkezz olyan helyre ahová nem kell.
2020. aug. 29. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Rákérdeznek, szóval igen.
2020. aug. 29. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Targoncás állásra értettem nyilván...
2020. aug. 29. 19:16
 4/7 anonim ***** válasza:
Nyilván már a telefonban rá fognak kérdezni és csinálni kell majd egy próbaemelést is. Legalábbis nálunk mindig így megy.
2020. aug. 29. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Csabeszmester ***** válasza:
67%
Már alapból be sem hívnak ha kiderül hogy frissjogsis targoncás vagy. Kicsit fura ez a Magyarisztán....targoncás pozíciót hirdet,jelentkezel mert ugye targoncás jogsi nélkül nem dolgozhatsz..deeee ha nincs minimum 2-3 év gyakorlatod akkor már rakják is le a telefont. Kérdés hogy azok hogy targoncázhatnak akiket a cég saját költségen küld el targoncástanfolyamra?? Hisz előtte azok sem ültek targoncán (ha igen az akkor meg ugye törvénytelen,kb mint jogsi nélkül autót vezetni),így azok is nullkilóméteres targoncások...ők is ugyanúgy leboríthatnak valamit,ha nem is az első akkor a harmadik héten...mindezt szaros nettó 140-ért természetesen. Ha meg megvan már 3 év gyakorlata akkor miért menne el 140-ért 3 műszakba targoncázni? :P Furcsa egy mentalitás.
2020. aug. 29. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

#5: Egyszerű, a logisztika termelő vállalatnál nem értékteremtő még mindig általában. Kevesen tudtak túllépni azon, hogy a logisztika a szükséges rossz. Így egyszerűen sok esetben nincs forrás plusz emberek alkalmazására, akik lényegében hónapokig nem tudnak önállóan dolgozni, mert nulla rutinjuk van. Tehát +1 ember a szükségesen felül. Ez meg nem fér bele.


#4

2020. aug. 29. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

ahogy én tapasztaltam ezek az opciók-

1.ha mondod hogy nincs rutinod,már köszönik is szépen majd hívnak soha.

2.próbanapra mész,ráültetnek a gépre és akkor 20-30 éve targoncázó ott dolgozók mondanak rólad 1 véleményt a nap végén,amiből lejön,hogy nincs rutinod,vagyis köszönik szépen.

3.odamész,ott van több ember felvételizni,jön a kamion,a raktárvezető mondja hogy akkor hajrá ülj fel és stopperrel leméri mennyi idő kapod le a kamiont.

4.látják,hogy lassú vagy és rutintalan ezért mindig lerángatnak a gépről és más raktári munkát kapsz,de mivel a raktárakban rengeteg az elégedetlen dolgozó nagy az átjárási,kilépési kedv,eljöhet az idő,hogy nem marad más csak te.

és akkor meglesz az a kb 2 hónapod gyakorolni amennyi idő alatt meg lehet tanulni gyorsan és pontosan targoncázni,ha napi 4-5 órát tudod vezetni,meg esetleg van 1 rutinosabb kolléga akitől el tudod lesni az alapokat.


de ez csak olyan raktárban tud működni,ahova nem targoncavezetőnek jelentkezel,csak targoncát vezetni is kell sok egyéb mellett.

mert ha csak és kimondottan targi vezetőnek mész,ott az 1. órában lebuksz,hogy nincs rutin.

és ilyen helyeken nem tanítanak be,nem hagynak gyakorolni.

2020. okt. 2. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!