Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Nagyon gáz ha holnap ugyan...

Nagyon gáz ha holnap ugyan abban a ruhaba megyek munkába mint ma?

Figyelt kérdés

Nem tudok már haza menni elkestem a buszt és több nem megy csak reggel 5kor. Barátommal voltam és nála is fogok aludni ma reggel meg muszáj menni dolgozni.

Én mindennap mas ruhát veszek fel mit csináljak?



2020. szept. 1. 21:13
 1/7 anonim ***** válasza:
81%
Vedd fel ami ma rajtad volt.
2020. szept. 1. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
80%
BArátodtól kérj pólót,alsóneműd mosd ki kézzel,csavard ki aztán rakd valahova megszáradni-hajszáritó reggel segithet-,a nadrágnak vagy ami volt rajtad,annak egy nap alatt nem lesz semmi baja.
2020. szept. 1. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
76%
Ha mindig mást veszel fel, akkor biztos gondolni fognak arra, hogy valami közbejött. Az lenne ciki, ha rendszeresen lenne ilyen. De ha tudsz kölcsönkérni akkor tedd meg!
2020. szept. 1. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
76%

Nekem nagy közös céges piálás után volt többször is. Nem voltam egyedül, mindenki tudta mi a helyzet.

Legtöbb férfi észre sem veszi ezt, a nők meg enélkül is fúrják egymást

Szóval nem gáz, de azért tessék tisztálkodni rendesen

2020. szept. 1. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
34%
Múltkor majdnem hasonló helyzetben voltam, azt találtam ki hogy kifordítom a pólómat. Az épp olyan fajta volt, amin messziről nem látszik a kifordítás.
2020. szept. 1. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
0%
2-es jól írja.
2020. szept. 2. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Itt a nagy nyári szezonba összesen volt 2 egyforma színű "sötét kék" rövidnadrágom, egy fekete, meg egy kockás, szerinted ki nem szrja le hogy én 2 napig kék rövidnaciba mentem melózni? :D
2020. szept. 10. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!