Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » A munkaügyi központot kérhetem...

A munkaügyi központot kérhetem hogy közvetítsen ki közmunkára?

Figyelt kérdés
Sajnos nagyon hosszú ideje nincs munkahelyem és nem is tűnik úgy hogy lesz bármi. Ebben az esetben kérhetem a munkaügyi központot hogy közvetítsen ki közmunkára? A semminél jobb lenne és már nagyon unom ezt a felesleges keresgélést meg az itthon ülést. Az a gond van diplomám (semmit nem ér) és azt mondják hogy diplomásokat nem kűldenek közmunkára. Viszont ha magam kérem akkor sem mehetek? Testvéremnek sem volt munkája pár hónapig és neki ajánlottak közmunkát (nem kérte és nem is vállalta el). Neki csak érettségije van.
2020. szept. 8. 21:00
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
0%
Magadnak csináltad, minek szereztél olyan diplomát ami semmire nem jó. Nem gondoltál a jövőre. Ennél az is jobb ha nem mész egyetemre hanem csinálsz vagy 3 szakmát ami jó is valamire. Tegyél le valami normális szakmát akkor, a diplomád meg tagadd le.
2020. szept. 9. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!