Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Lidl-ben a kasszások megtartha...

Lidl-ben a kasszások megtarthatják a vásárlók által otthagyott visszajárót?

Figyelt kérdés
2020. szept. 9. 17:10
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem.
2020. szept. 9. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
21%

Mi az, hogy nem?! Az a pénz nem az üzletet illeti. Nekik az áru ki lett fizetve. Az már nem rájuk tartozik, hogy az eladó a többlettel mit csinál? Talán nem elég a cég bevétele? Nyomorognak a tulajdonosok és égető szükségük van az apróra??

Gyűjtést esetleg ne szervezzünk nekik?

Na, ha ez ilyen szarrágo, sóher üzlet, biztos nem megyek oda dolgozni.

2020. szept. 9. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Úgy értem borravalónak ha többlet van a kasszában elszámoláskor. Úgy sem?
2020. szept. 9. 17:43
 4/10 anonim ***** válasza:
85%
Elvileg nem szabadna, hogy többlet legyen.
2020. szept. 9. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
82%
A borravalót nehogy berakd a kasszába! Úgy tényleg nem szabad. Egyrészt gáz lesz elszámoláskor, hogy miért van több, másrészt a nav megb@sz érte nagyon! Ha ellehet fogadni, akkor a többletet rakd magadnak kasszán kívül, külön. Semmiképp ne kerüljön bele!
2020. szept. 9. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha többlet van, akkor is büntetnek, ha hiány van akkor is.
2020. szept. 9. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
76%

Én nem a lidlben dolgozom hanem egy kis üzletben, de pl nekünk os a főnök megmondta,hogy a borravalót ha kapunk( márpedig elég jol kapunk) hova tegyük.


Az a legjobb ,hogy nekünk abból egy forintot nem ad, azt gondolja az mind az övé..hát nem,mi mindig eltesszük...

2020. szept. 10. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Más nevű multinál dolgoztam 700Ft +/- ért már jegyzőkönyvezni kellett. Nem lehet se többleted, se hiányod. Sokszor nálunk is a kasszások kint hagyták az otthagyott aprót , hogy hátha a következő vásárló elviszi.
2020. szept. 10. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
Amennyire én tudom, nem.
2020. nov. 4. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Ha van esze, megtartja.

A mínuszt levonják a bérből, ellenben a "köszönöm, nem kérem" 10 forintok a céget illetik... Hát a nagy sz*rt.

2021. nov. 2. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!