Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Akik már éltek munkásszállón...

Csicsikusz kérdése:

Akik már éltek munkásszállón itt magyarországon, Milyen tapasztalataitok vannak?

Figyelt kérdés
Én tervezgetek ismét munkát vállani győrben vagy környékén,ingyenes céges munkásszállón. előző alkalommal nem volt tul rossz csapatban, de lehet csak pont egy jót fogtam ki. Érdekelne kinek milyen élményei voltak ilyen téren
2020. szept. 10. 18:52
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Én nem éltem. De van olyan volt munkatársam aki munkásszállón élt most meg hajléktalanszállón. Megkérdeztem tőle,hogy a hajléktalanszálló vagy a munkásszálló jobb-e? Azt mondta a munkásszálló sokkal jobb volt.
2020. szept. 10. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Egy hajléktalanszállónál biztos jobb.
2020. szept. 10. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
A hajléktalan munkásszálló a legjobb. Igazából sok cég el is várná, hogy csak dolgozzál meg aldujál, szóval minek neked még egy lakás/ház is?
2020. szept. 11. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
67%

Nekem volt ismerősöm, aki melós szállókon élt, nagyon ritkán járt haza 2-3 havonta ment haza a családjához egy pár napra, szóval mondhatni melós szállókon él a mai napig szerintem.

Én voltam egy hetet melós szállón, és jó volt a társaság, de maga a ház(egy családi ház volt kiadva, de egy putri volt), hát katasztrófa volt. Kosz, nem volt zuhanyrózsa, fekete víz hömpölygött a fürdőszoba padlóján, nem volt szemetes, legyek voltak mindenhol, bűz, beázott a plafon, meg volt sárgulva a fal, valahol áram sem volt, le volt szakadva a redőny, stb.

De mivel jó volt a társaság nem volt elviselhetetlen, meg hát csak aludni jártunk oda, ideiglenesen ki lehet bírni ,de nem életed végéig.

2020. szept. 11. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!