Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Emiatt elbukhatom az új...

Emiatt elbukhatom az új munkahelyet?

Figyelt kérdés
Évek óta szeretnék bejutni erre a munkahelyre és most végre felvettek, viszont kérnek orvosi papírt, hogy nem állok gyógyszeres kezelés alatt. Crohn betegségem van, ami miatt szedek gyógyszert, emiatt lehetséges, hogy mégsem vesznek fel? Bármilyen betegség kizáróoknak számít, ha ilyen papírt kérnek? Gyógyszert gyártó cégről van szó.
2020. szept. 11. 10:25
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem inkább mentális betegség lehet hátrány. Azokat akarják kiszűrni. Nehogy nyugtatót, altatót, antidepresszánst lopjon valaki.
2020. szept. 11. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Én sem hiszem, hogy pont egy EÜvel kapcsolatos cégnél ezért kiszűrnének.
2020. szept. 11. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Nos, hol dolgoznál, nem mindegy. A gyártósoron pl. a gyógyszerpor száll és bizony kapsz belőle, ha van maszkod, ha nincs.
2020. szept. 11. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
59%
Ezt a kérdést munkaidőben miért nem telefonon tetted fel annak a HR-esnek akivel kapcsolatban vagy?
2020. szept. 11. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Természetesen felhívtam a HR-es lányt, de azt mondta erre majd az üzemorvos tud csak mondani valamit. Gondoltam hátha van itt valaki, aki volt hasonló helyzetben.
2020. szept. 11. 13:35
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Én is Crohnos vagyok és dolgoztam gyógyszeriparban, nem volt kizáró ok.
2020. szept. 11. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!