Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Rengeteg olyan ismerősöm van...

Rengeteg olyan ismerősöm van aki nem szeret dolgozni alig van egy munkahelyen pár hónapot egyik helyről a másikra vándorol azok miből élnek? Én tisztességesen dolgozok Bemegyek hétvégén is mégis csóró vagyok

Figyelt kérdés
2020. szept. 10. 17:10
 1/10 anonim ***** válasza:
59%
Jó kérdés. Hasonló cipőben járok. OK, én nem vagyok csóró, tisztességesen megélek a fizetésemből, de még az eget is pirosra kell festenem érte. Nekem is feltűnő a sok életművész, akik ugyanolyan színvonalon élnek mint én, de nem vagy alig valamit dolgoznak. El sem tudom képzelni hogyan csinálják, de tény hogy sajnos nem pusztulnak éhen, így tehát adja magát a következtetés, hogy mi csinálunk valamit rosszul.
2020. szept. 10. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
50%
Talán ésszerű dolgokra költik a pénzt és nem veszik meg havonta az 56.tusfürdőjüket. Ez csak egy példa. Elképzelhető kérdező , hogy ott szórod a pénzt ahol észre se veszed .
2020. szept. 10. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

1 én sem értem fura aki dolgozik nem ér rá pénzt keresni. Tisztességes munka nem ér semmit

2 legyek soher?

2020. szept. 10. 17:40
 4/10 anonim ***** válasza:
90%

Nem írtad, mennyi a havi bevételed, meg mennyi a fix kiadás, illetve mik azok.

Ha ugyanis a fizetésed jó része elmegy cigire, italra, szórakozásra, az 500. cipöre, ingre, stb, akkor a te hibád.

Másrészt aki a néha dolgozásból jól megél, annak valószinüleg olyan a képzettsége, amivel pár hónap alatt keres annyit, amiböl utána fél évig is jól megél, vagy/és odafigyel, mire költ a keresetéböl.

2020. szept. 10. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
26%
Gondolom, a "tisztességes munka" szerinted a gyárban szalagon vagy valami segédmunka - ezzel tényleg nem lehet pénzt keresni!
2020. szept. 10. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
58%
Hát attól még, hogy egyik helyről a másikra vándorol, ugyanúgy dolgozik, szóval nyilván a fizetéséből él, pont úgy, mint te.
2020. szept. 10. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
57%
Csak önmagukért felelős személyekről beszélünk, vagy olyanokról, akiknek családot kell tartani?
2020. szept. 10. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
0%
Tutkó otthon fusizik, feketemunkázis, MLM-, és társait csinálja.
2020. szept. 10. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
*tartani=eltartani
2020. szept. 10. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
46%

1. Szokott lenni megtakaritasom, azt ilyenkor felelem.

2. A parom dolgozik, ilyenkor o tobb dolgot all. (Kajat, szamlakat, a sajat hulyesegeimet a megtakaritasombol veszem, de pl egy nyaralast kifizet kettonknek, ha nekem elfogy a penzem.)

3. Vegso esetben kerek szuleimtol kolcson, mert ok gazdagok.


Amugy szeretek dolgozni, de neha jol esik a lazulas, es csak akkor megyek vissza, amikor mar elkezd hianyozni a munkahelyi kozeg, porges, kollegak, stb :)

2020. szept. 11. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!