Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Ezt hogy mondanátok meg a...

Ezt hogy mondanátok meg a főnöknek?

Figyelt kérdés
Eljutottam arra a pontra, hogy nem bírok tovább együtt dolgozni két kollégámmal. A munkát szeretem, most léptettek elő, mindig is erről álmodtam, hogy azt csináljam amit most. Nem szívesen hagynám itt a helyet. Pedig azt fogom, ha nem változik semmi. Szeretnék beszélni a főnökkel, hogy vagy ők vagy én. Max azt mondja, ők, én azt is elfogadom, úgyis keresek mást. Vesztenivalóm nincs, egy próbát megér. Viszont nem tudom hogy adjam elő ezt neki. Nem voltam még ilyen helyzetbe, nincs tapasztalatom. Ti hogy közölnétek ezt a főnökkel?
2020. szept. 12. 13:47
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
97%

Milyen jellegű a problémád a kollégákkal?

Én velük próbálnám ezt először rendezni, hátha változna valami.

Ha szereted a munkád kár lenne ezért otthagyni.

2020. szept. 12. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 evimeri ***** válasza:
94%
Azt nem írtad milyen jellegű a probléma. Így nehéz bármit is mondani.
2020. szept. 12. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 A kérdező kommentje:
Esélytelen rendezni, nem véletlenül jutottam erre a pontra. Irigyek, mert engem előléptettek, a főnökök meg vannak elégedve velem, jobb munkáat kapok, ez fáj nekik. Elkezdtek pletykálni rólam, próbálnak megalázni, kibeszélni, lejáratni. Én nem tudok így dolgzni.
2020. szept. 12. 13:58
 4/25 evimeri ***** válasza:
94%
Ha téged előléptettek akkor most a főnökük vagy?
2020. szept. 12. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
95%

Én próbálnék ezen felül emelkedni. Sok ember nem tudja elviselni ha közülük egyet föléjük emelnek.

Ha nem vagy kicsinyes és bosszúálló és valóban alkalmas vagy a feladatra, akkor az úgyis meglátszik a teljesítményeden.

És aki nem hülye, az átlátja hogy mire megy ki a játékuk.

Szóval vedd fel a kesztyűt és mutasd meg hogy nem véletlen lettél te akit előléptettek!

2020. szept. 12. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 A kérdező kommentje:
De ezzel a főnök tisztában van, azt mondta ne foglalkozzak velük. Egyszer már őket elküldték, mikor kitört a vírus, a aztán pár hónapja visszavették őket, azóta vannak teljesen kibukva rám hogy én maradtam. Sőt nem hogy maradtam, az idő alatt elő is léptettek. Azóta szekálnak állandóan. És én ezt már nem bírom, elegem van.
2020. szept. 12. 14:08
 7/25 A kérdező kommentje:
Nem lettem a főnökük csak jobb helyre kerültem, papíron. Az asztalomnl maradtam csak másfajta munkát kapok már más bérért és más a főnököm.
2020. szept. 12. 14:10
 8/25 evimeri ***** válasza:
70%

Én először is megkérném a főnököt, hogy üljön le veled és a két kolléganőddel megbeszélni ezt a dolgot. Ott te is elmondhatod a történteket és ők is reagálhatnak rá. Így elkerülendő, hogy ő ezt vagy azt mondta.

Ott azt is elmondhatod, ha nem változik a helyzet munkahelyet fogsz változtatni. Lehet, hogy így tisztázni tudjátok a helyzetet és nem kell munkahelyet változtatni.

2020. szept. 12. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
0%
Ezt hányszor írod még ki?
2020. szept. 12. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:

Amit a nyolcas írt is jó ötlet.

Minden nyilvánul meg a szekálás ?

2020. szept. 12. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!