Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Ezt hogy mondanátok meg a...

Ezt hogy mondanátok meg a főnöknek?

Figyelt kérdés
Eljutottam arra a pontra, hogy nem bírok tovább együtt dolgozni két kollégámmal. A munkát szeretem, most léptettek elő, mindig is erről álmodtam, hogy azt csináljam amit most. Nem szívesen hagynám itt a helyet. Pedig azt fogom, ha nem változik semmi. Szeretnék beszélni a főnökkel, hogy vagy ők vagy én. Max azt mondja, ők, én azt is elfogadom, úgyis keresek mást. Vesztenivalóm nincs, egy próbát megér. Viszont nem tudom hogy adjam elő ezt neki. Nem voltam még ilyen helyzetbe, nincs tapasztalatom. Ti hogy közölnétek ezt a főnökkel?
2020. szept. 12. 13:47
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
100%

Én nem állnék olyannal elő, hogy xyt rúgja ki vagy felállok, így ezt biztos nem tálalnám.


Mond el neki őszintén, hogy akkora a gond, ami megköveteli, hogy beavatkozzon és nem hagyhatjátok figyelmen kívül mert már a felmondás gondolkodsz így vegye komolyan a problénát. Így valószínűbb, hogy bele fog állni a főnököd, jobban figyel a 2 illetőre és ha nem változtatnak elküldik őket anélkül, hogy ezt kiprovokálnád - mert ez visszafelé is elsülhet ha egy ilyet benyomsz neki.

2020. szept. 12. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
100%
Én azt mondanám, hogy nagyon rossz a munka helyi légkör, ami negatívan befolyásol és nem szeretném megvárni, hogy ez a munkámra is kihasson. Szeretném kérni, hogy egyedül lehessek abban a helyiségben, ahol korábban is. Nagyon szeretem ezt az állást, és nagyon sajnálnám, ha a munkatársak viselkedése miatt kellene mást keresnem. Ebből is érteni lehet, őszinte is, és mégsem voltál pofátlan vele.
2020. szept. 12. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:

Nekem írtál privátot,de itt válaszolok: úgy ahogy korábban írtam:

-Gábor,zavarhatlak

-persze,Kati

-Lenne egy nagyon nagy kérésem...

-Mi lenne az Kati...

-Szeretnék egyedül ülni,ahogy tavasszal.Sokkal hatékonyabban tudtam úgy végezni a munkámat,jó lenne ilyen irányba haladna a karrierem (az áskálódó csajokat meg sem említsd!).

-Átgondolom Kati,majd még beszélünk errő.

-Gábor,köszönöm,hogy meghallgattál

-Nincs mit Kati,most már van más dolgom is.

2020. szept. 12. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 A kérdező kommentje:
Ez se jó....
2020. szept. 12. 21:50
 25/25 anonim ***** válasza:
Hát ha neked semmi nem jó, oldd meg magadnak. Bár a te módszereddel max kirúgni fognak.
2020. szept. 15. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!