Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Van egy kolléganőm aki nekem...

Van egy kolléganőm aki nekem nagyon tetszik de nem tudok vele beszélni olyan mintha direkt kerülne?

Figyelt kérdés

Úgy tudom hogy nem volt még sosem barátja és olyan mintha nem is akarna. Nem akar beszélni ha én oda megyek direkt mással foglalkozik. Kérdezek válaszol pár szóval és ennyi.

Mit csináljak hogy eljojjon velem valahova?



2020. szept. 12. 18:32
 1/4 anonim ***** válasza:
48%
Akkor próbálkozhatnál munka után. Hátha.
2020. szept. 12. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
81%
Az ilyennel totál, semmi értelme foglakkozni. Hűvös és ennyi.
2020. szept. 12. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Ha még sose volt barátja, nyilván elég introvertált lehet, s tapasztalat híján nem tudja hogy kell közeledni más emberhez, vagy ha te közeledsz hozzá, nem tudja hogy reagálja le a szitut.

Szerintem megkérdezhetnéd tőle, pl. hogy mész hétvégén moziba és ha nincs programja, esetleg lenne-e kedve neki is csatlakozni hozzád. Ha azt mondja, hogy nem, akkor se keseredj el, lehet hogy nem számít egy ilyen meghívásra és ösztönösen ez lesz az első válasza. De eltelik mondjuk 2 hét és ismét megkérdezheted, hogy még mindig szívesen elhívnád, vagy ha nem is moziba, bárhová egy kicsit beszélgetni, ahova szeretné. Azért jó egy kis időt várni, mert már az első kérdésednél le fog esni neki, hogy tetszel neki és az utána levő napokban kialakul benne valami az irányodban. Ha a második alkalom után is határozottan lepattint, akkor valószínűleg nem kedvel, ha meg igen, akkor megmozdult benne valami az irányodba.

Nem minden nő egyforma, vannak akik egyből rád vetnék magukat és vannak a félénkek, akik lassan bontakoznak ki. Ez utóbbiak is szeretnének maguknak barátot, csak félénkségükből adódóan nem túl fejlett a szociális készségük.

2020. szept. 14. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Vagy csak szimplán nem akar tőled semmit...🤦🏽‍♀️
2020. dec. 9. 04:25
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!