Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Nagyon a vége felé járó...

Nagyon a vége felé járó mesterképzés (ráadásul levelezős) ekkora hátrány lenne álláskeresésnél?

Figyelt kérdés

Amikor elkezdtem a képzést, az elején valahogy természetesnek vettem hogy állásinterjún húzzák a szájukat hogy még egyetemre járok-elvégre akkor kezdtem még sok volt hátra. Hiába csak levelezős, azért csak vannak órák vizsgák stb


De most már a végén vagyok ez az utolsó félévem. És ugyanaz megy, most voltam a héten is kettő interjún is, csak a szájukat húzzák-jaaaaa maga még egyetemre jár.. jaaaaaa.....


Mondom de végzős vagyok 1 félév van hátra és levelező! Senkit se érdekel. Lesznek még órái és vizsgái? Hát nyilván lesznek... na akkor jöjjön vissza ha végzett és kézben a papír.


Ez mindenütt így megy?


2020. szept. 13. 09:12
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:
És újra elmondom amíg bőven vannak akik kamubetegségek miatt 1 hetet összehazudnak maguknak minden hónapban akár, addig nehogy már gond legyen az hogy én esetleg 1-2-3 napot vizsga miatt nem megyek!
2020. szept. 14. 07:28
 12/17 anonim ***** válasza:

10: És ezt honnan kéne tudni egy új munkáltatónak, aki nem is ismer. Talán el kéne nekik mondani, hogy a te iskolád mivel jár.

Az enyémnél hétköznap voltak a konzultációs napok. Úgyhogy nem lehetett 1-3 nap hiányzással megcsinálni. Na, meg volt félévenként kb. 8 vizsga, az már kapásból 8 nap.

2020. szept. 14. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:

" az már kapásból 8 nap."


de miért kéne a vizsgák miatt akár egyetlen napot is hiányozni?

ha én reggel 8ra vizsgázok aznap simán mehetek melózni-miért ne mehetnék.

vagy du 16-ra megyek -ennek mi köze a munkához? legfeljebb 1-2 órával hamarabb lelépek


szombati vizsgákról szót se ejtek...

2020. szept. 14. 17:18
 14/17 anonim ***** válasza:

Nálunk 16 után nem volt vizsga.

És csak napot lehetett választani, nem időpontot. Sose voltam első. Mindig várni kellett.

2020. szept. 14. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:

"Nálunk 16 után nem volt vizsga."


nekem meg volt még 18hs kezdettel is vizsga-írásbeli.


meg aztán a szombati vizsgákat elegánsan elengedted a füled mellett.. naná mert abba már végképp nem tudsz belekötni.....

2020. szept. 14. 18:46
 16/17 anonim ***** válasza:
Szombati vizsga az olyan ritka, hogy említésre se érdemes. Az egész képzés alatt egyetlenegy tanárunk volt hajlandó szombaton vizsgáztatni.
2020. szept. 14. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

Szombati vizsgáról meg nem is hallottam. Te meg elengedted a füled mellett, hogy miért nem mondod el ezeket a munkáltatónak meg a többi felvetést, hozzászólást is.

De az utóbbi válaszaidból rá is jöttem ki vagy. Nem a válaszok érdekelnek, csak hogy kötekedhess.

2020. szept. 14. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!