Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Ez másnál is így volt első...

Ez másnál is így volt első munkahely keresésnél?

Figyelt kérdés

Estis iskola mellett szeretnék dolgozni valamit.

Valamiért borzasztóan félek az egésztől, azt se tudom, hogy kezdjek hozzá.

Egyébként sem vagyok az a szociális típus.

Mindig az jár a fejemben, hogy vajon meg fogok e felelni, valamit elrontok?

Nektek, hogy ment az első munkahely keresés és a munka?



2020. szept. 15. 10:04
 1/4 anonim ***** válasza:
91%

Hasonlóan, aztán rájöttem, hogy "most nincs munkám, ha nem vesznek fel akkor szintén nem lesz munkám, rosszabb tehát nem lesz". Végül engem spec. felvettek az első helyre ahova küldtem önéletrajzot, azóta is (2 éve) ott vagyok és nagyon szeretem. :)

Vesztenivalód nincs, az tuti. :)

2020. szept. 15. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én is most keresek munkát és állandóan arra gondolok, hogy úgyis el fogok rontani valamit és max. egy pár nap múlva kirúgnak.
2020. szept. 15. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Ez még többedik munkahelynél is így van. Hiszen minden munkahely más, idő kell míg betanulsz, és addig benne van a pakliban a rontás.

A fontos az, hogy az elején merj kérdezni. Szeretik is, mert látják, hogy lelkes vagy, tanulni akarsz.

Nekem maga a munkahely keresés nem volt nagy "was ist das", mivel az iskolának volt kijelölt gyakorlati helye, és mindenkit felvettek a végzettség megszerzése után. Az első 2 év viszont nehéz volt, mert rá kellett ébrednünk, hogy a gyakorlaton semmit nem tanultunk szinte, hiába töltöttünk folyamatosan másfél évet gyakszin. De olyan helyre kerültem, ahol sok segítséget kaptam, támogattak. Azóta is visszasírom a helyet, nagyon sajnálom, hogy el kellett jönnöm onnan.

2020. szept. 15. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Én is szorongtam, de nem volt kérdés, a számlák nem fizetik ki magukat. Aztán rájöttem hogy nincs min izgulni, mindenki volt kezdő, senki nem várja el hogy az első perctől tökéletesen végezd a dolgod, hiszen bele kell tanulnod. Több mint egy éve vagyok a jelenlegi munkahelyemen, de még most is kiderülnek dolgok amiket nem vagy rosszul tudok. Senki nem ordított le semmi miatt, mindenki türelmes, elmondják mit csinálok rosszul, és legközelebb már emlékszem, hogy kell jól csinálni.
2020. szept. 15. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!