Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mennyit keres, és milyen...

Mennyit keres, és milyen élete van egy gyáregység vezetőjének? Magánélet van? Szabadidő énidő.

Figyelt kérdés

A munkahelyemen a régi gyárvezetőt lapátra tették.

És akit kineveztek azt mondja.

Egész héten benn van minden nap még vasárnap is dolgozik.

Nem ment el a családjával nyaralni, mert dolgozik.


Persze dolgozni kell meg miegymás, de én úgy gondolom, hogy a család a legfontosabb.


2020. szept. 16. 08:40
 1/5 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy túltolja. Még új, bele kell jönnie és majd elapad a lelkesedés, vagy tényleg ennyi munkája van, de akkor nem csoda, ha előbb-utóbb belerokkan.

Nem akarom megtippelni mennyit kereshet, teljesen széles skálán mozoghat.

2020. szept. 16. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Nem új egyébként. Előtte ő volt a termelésvezető.

Őszintén szólva én értem azt, hogy igazán elkötelezett valaki a munkája iránt.

Én nem irigyelem egy cseppet sem. Sem a pénzét sem a vagyonát.

A pénz csak egy bizonyos szintig okoz örömöt.

2020. szept. 16. 09:26
 3/5 anonim ***** válasza:

Én is értem, ha valaki elkötelezett, de lehet ezt úgy is, hogy közben nem a munkának szenteli az egész életét, feláldozva az emberi kapcsolatait.

Őszintén nekem nem lenne az a pénz, amiért képes lennénk a hét mindennapján nonstop dolgozni, kihagyni családi eseményeket (és itt nem a gyerek első büfijéről beszélek), stb. pedig ennek ellenére igenis elkötelezettnek érzem magam a munkámban, sőt. Minden beosztottam és partnerünk pontosan tudja, hogy a telefonom mindig be van kapcsolva, probléma esetén bármikor hívhatnak. Ellenben, ha olyan ügyben keresnek munkaidőn kívül, ami bőven ráérne, akkor igenis le vannak tolva. Sok idő volt, mire ezt a rendszert kialakítottuk és mindenki érezni kezdte a rendszerben mi a fontos, amiért igenis hívjanak fel és mi az, ami ráér másnap reggelig, de mostmár működik. Ezen felül szerintem az egy rossz vezető, akinek a teljes életét látástól mikulásig munkával kell kitöltenie. Ez valahol azt mutatja, hogy a feladatokat nem képes valamilyen okból delegálni, vagy nem jól szervezi a munkáját.

Mindenkinek adott munkaidőre szól a szerződése. Nem azért kap annyi fizetést amennyit, hogy a teljes életét a munkájával töltse, ettől függetlenül még lehet nagyon is elkötelezett.

2020. szept. 16. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Saját hülyesége. Nem érzi magát révben. Ezért sokan az elején,amikor új és felsőbb beosztású pozícióba kerülnek ölnének is,ha kell.Plusz játssza is a fejét nem kicsit.

Alapvetően inkább az ilyen vidékről feljapaszkodott emberek az ilyenek, vagy aki pl.hatalmas adósságot halmozott fel(devizahitel pl.). A külhoni magyarok is elől járnak ebbe.

Nyomják magukat, aztán hamar kidőlnek.

Mindig van választás és ők ezt választották. Semmi sajnálatra méltó nincs rajtuk.

2020. szept. 16. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Fizetés egyébként egy műszakvezetőt tekintve:

Ha egy proli, alja gyárat (állandó ordítozás, nagy fluktuáció, kevés jó szakmunkás, full rabszolga munka) nézünk kB 5 szöröse,mint egy átlag dolgozó,

Üzemvezetőt tekintve kb 7-8 szorosa.

Nagyobb nemzetközi cégcsoportok,global termelési egységek hazai üzemeiben, ahol nyugati mintájú munkavégzés folyik ott kB.

Műszakvezető kB 3 szor annyit keres, mint egy átlag jó dolgozó operátor mondjuk.

Üzemvezető kB 5-6 szor.

2020. szept. 16. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!