Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Dolgoztatok már olyan helyen,...

Dolgoztatok már olyan helyen, ahol néha, a hajtósabb napokon azt várták, hogy megállás nélkül nyomjátok, még kajaszünetetek sem lehetett?

Figyelt kérdés
Velem egy helyen esett meg, ahova közvetítő küldött, de ott jeleztem is, hogy nem akarok többet oda menni, találjanak más helyet. Szerintem lehet akármilyen munka, és akármilyen forgalmas nap, félóra szünethez joga van az embernek. Ti evvel hogy vagytok?

2020. szept. 16. 20:01
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
8%
Nem, mert tanultam és nem kell csicskáznom egy ilyen helyen.
2020. szept. 16. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 A kérdező kommentje:
1: Ja mert nyilván mindenki egyforma képességekkel születik. És hogyha mindenki csillagos ötös szinten tanulna, akkor ki végezné el a fizikai munkát? Bocs, de elég provokatív a válaszod.
2020. szept. 16. 20:17
 3/22 A kérdező kommentje:
Mellesleg irodában is megesik, hogy hajtás van, hallottam már többször is.
2020. szept. 16. 20:18
 4/22 anonim ***** válasza:
96%
Persze, hogy volt ilyen, pedig irodában dolgozok... az tény, hogy ilyen munkánál inkább belső motiváció van, hogy meglegyen a munka, nagyritkán oké, de semmiképp sem szabad rendszeresnek lennie.
2020. szept. 16. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 A kérdező kommentje:
4: Ennél durvább már csak az, hogyha a vécére menésért is megszólnak. Ha az első 4 órában mész, azért, hogy miért nem intézted el műszak előtt, ha a másodikban, akkor meg azért, hogy miért nem bírod már ki a végéig.
2020. szept. 16. 20:22
 6/22 anonim ***** válasza:
100%
Volt ilyen munkahelyem. Akkor jöttem el onnan, mikor nyilvánvalóvá vált, hogy nem 1-2 alkalomról van szó, amikor megcsúszott valami és erőn felül teljesítve kell rendet teremteni, hanem rendszert szeretnének belőle csinálni.
2020. szept. 16. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
100%
Luxushajókon. 7/7, napi 12 órát. Kajaszünet volt. Csak nem mindig fejezted be addigra a munkád. Viszont elmehettél eltenni magadnak kaját.
2020. szept. 16. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 A kérdező kommentje:

7: Én mondjuk ezt a heti hét napot hajón se tudom, hogy lehet bírni heteken keresztül.

Gondolom, nem lazsálós sétagaloppos munka.

2020. szept. 16. 21:21
 9/22 anonim ***** válasza:
100%
Nem hetekig. Hónapokig.
2020. szept. 17. 03:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
31%
Nekem is volt irodában a nyári időszakban hogy nagyjából egy hónapig irtózatos tempót kellett diktálni a nyári szabadságolások miatt. Sajnos ez ilyen. De ki lehet bírni. Máskor meg lazább.
2020. szept. 17. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!