Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Dolgoztatok már olyan helyen,...

Dolgoztatok már olyan helyen, ahol néha, a hajtósabb napokon azt várták, hogy megállás nélkül nyomjátok, még kajaszünetetek sem lehetett?

Figyelt kérdés
Velem egy helyen esett meg, ahova közvetítő küldött, de ott jeleztem is, hogy nem akarok többet oda menni, találjanak más helyet. Szerintem lehet akármilyen munka, és akármilyen forgalmas nap, félóra szünethez joga van az embernek. Ti evvel hogy vagytok?

2020. szept. 16. 20:01
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
Jogi értelemben pedig ugye 24 óra szolgálat után legalább 24 óra pihenőidőt 'KÉNE' adni!
2020. nov. 9. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:
15-ös vagyok: egészségügy és diplomás vagyok. De már kiszálltam és külföldön vagyok. Soha nem fogok visszamenni Magyarországra. Kapják be, hogy kihasználtak, a sok szabályszegés miatt a covid19 pcr tesztem is pozitív lett.
2020. nov. 17. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!