Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Harommuszakban dolgozók ti...

Harommuszakban dolgozók ti melyik műszakot utaljátok a legjobban?

Figyelt kérdés
Én azt ha délutános vagyok.
2020. szept. 17. 09:05
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Hálisten már nem járok három műszakban, de évekig toltam. Én a délutános utáltam a legjobban. A legjobb az éjszakás volt, nem volt bent főnök, nyugodtan lehetett cigizni, dumálni.
2020. szept. 17. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:

Én az ejszakast utaltam.

Igau kevesebb a meló de nekem nagyon fajt a gyomrom savlekotot szedtem mégis fájt alig tudtam aludni utána.

2020. szept. 17. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%

Én a délelőttös műszakot :)


Ez a három műszakos beosztás olyan mint valami kínai kínzási módszer, az állandó időátállás miatt :(


Nálam is, meg több kollégámnál is, a bioritmusunk már eltolódott a délutáni-éjszakai aktivitás felé.


Mert ugye, ha délutánosak vagyunk, másnap nem kell korán kelni, ha éjszakásak, akkor pláne átalusszuk az egész délelőttöt, így igazából a délelőttös műszaknál a korán kelést utáljuk a legjobban:)


Ehhez még hozzájön a délelőttös műszakban bent lévő főnökség, és így már teljes a boldogságunk :D

2020. szept. 17. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
11%
Tanuljatok akkor.
2020. szept. 17. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Nem csak az számít, hogy ki tanult s ki nem. Én is tanultam anno, de az élet közbeszólt és maradt a három műszakos beosztás. Sokan vannak így...
2020. szept. 17. 10:14
 6/15 anonim ***** válasza:
100%

4 Énis diplomásként dolgoztam ott amíg nem adódott jobb lehetőség.

NEM a tanuláson múlik sajnos.

Sőt,ahogy visszahallom a régi helyemről egyre több a képzett ember a gyártósoron is ami szomorú ,mert az ember tényleg nem ezért tanul h oda kényszerüljön.

2020. szept. 17. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

Már nem dolgozok abban, de én legjobban az éjszakást utáltam. Nekem az 5 nap éjszakázás az sok volt nappal nem tudtam olyan jól aludni akármit csináltam.

A délutánost meg szerettem. Egyrészt reggel nem kellett felkelnem korán, és ha felkeltem akkor sem kellett kapkodnom. 2 napot beáldoztam arra amikor intézem az ügyeimet, bevásárlás, főzés, egyéb dolgaimat akkor korábban keltem fel és ennyi. Délután szépen bementem dolgozni eleve akkor már nyugi volt bent főnökök többsége 2 kor lelépett már amikor kezdtünk meg akkor kevésbé cseszegették az embert.

Éjszakás még nyugisabb volt de kegyetlen fárasztó is én azt nem bírtam 3 nap után az utolsó 2 nap nekem kínzás volt.


Igaz hogy jelenleg 12 órába dolgozok ami elsőre kegyetlenül hangzik de én mondom sokkal jobb. Egyrészt 2 napot dolgozok csak. Ha délelőttös vagyok akkor is elmegy az egész napom úgy is ha 8 órát dolgoznék mert délután 14 óra után már kutyának sincs kedve semmihez, így hogy 18 óra után érek haza akkor sincs kedvem de így csak 2 napom megy el utána marad 2 teljes napom pihenőnek. Aztán éjszakás műszak előtt is ott van majdnem a fél napom 16:30 ig. Aztán az éjszakás oké hogy kemény 12 órába éjjel, de nem is olyan rossz. Ezt a 2 napot én simán kibírom például.

2020. szept. 17. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Mi ez a szros vírus miatt álltunk át 3 műszakba, mert autóipari beszállítók vagyunk. Nálunk 3 nap munka 3 nap pihenő felosztásban volt a 12 órás 4 műszak. Ezerszer jobb volt, pénzben is ...
2020. szept. 17. 10:28
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Már nem dolgozok műszakban, de magasan a délelőttöst gyűlöltem a legjobban, azok a hetek kínzással értek fel. A délutános-éjszakás műszakot szerettem. :)
2020. szept. 17. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
0%
Csak kifogás, szerintem ti szerettek szenvedni. Sok ilyen ember van. A többség ilyen.
2020. szept. 17. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!