Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Főnökként melyik alkalmazottal...

Főnökként melyik alkalmazottal osztanál meg több infót munkával kapcsolatban?

Figyelt kérdés

1. Nagyon csinos, nagyon nyitott mindenki felé, nagyon sportos nővel beszélek szìvesen a munkáról.


2. Nagyon jóképű, csendes, zárkózott, vèkony,nagyon fiatal, szorgos, játékokat kedvelő férfival beszèlek ķizárólag a szakterületemen.


2020. szept. 18. 00:45
1 2
 1/15 A kérdező kommentje:
Leìrások alapján kivel beszélnèl szìvesen? Ha mindkettővel, akkor indoklást is kérek, hogy munka szemontjából miért fontos ez?
2020. szept. 18. 00:49
 2/15 A kérdező kommentje:
+p
2020. szept. 18. 00:50
 3/15 A kérdező kommentje:
Akkor te mindenkivel egyformán kommunikálnál azt szűrtem le. Köszi.
2020. szept. 18. 01:08
 4/15 anonim ***** válasza:
Második. A csaj ha ott van, akkor nagy eséllyel vagy nem én vettem fel, vagy csak azért vettem fel, mert kell biodíszletnek.
2020. szept. 18. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Ha rosszul végzik a munkájukat egyikkel sem. Kirúgom őket.
2020. szept. 18. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Én abban a hitben szoktam lenni, hogy a főnöknek egyformàn kell viselkedni a beosztottakkal. Mint mikor a testvèrek között elosztod a csokit. Ha valamelyikkel csak nèha kommunikálsz, akkor hogy várjunk el tőle sikeres munkavègzést? Az egyik a sport témánál otthon van, másik a játéknál, ezt kellene összerakni. Nem?
2020. szept. 18. 01:19
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Mindkettővel, hiszen ha mondjuk netán az egyik elmegy, akkor nem kell újra mindent elölről kezdeni, hogy a vállalkozásod hogyan működik. Mert ugyebár neked fontos, hogy minél több rálátásuk legyen mindenre, hogy ha netán valamibe be kell segíteni, akkor van hova nyúlnod. Értelmes keretek között, mert neked nem érdeked az sem, hogy mondjuk kineveld a konkurenciát.
2020. szept. 18. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Pasi vagyok, naná, hogy a nővel. Én már csak ilyen vagyok.
2020. szept. 18. 04:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
A férfival,mivel a nők nem megbízhatóak.N
2020. szept. 18. 04:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Főnökként szerintem elsősorban nem a külső, hanem a belső tulajdonságok számítanak ebben a kérdésben.


Tippem szerint a főnök férfi, és többet beszél a nyitott, csinos csajjal, és te ezt a csendes srácként sérelmezed. Így van?


Szerintem ez amiatt lehet, hogy a főnöknek egyszerűbb egy nyitott lánnyal kommunikálnia, mint egy introvertált, nehezen megnyíló férfivel, meg valószínú tetszik is neki a csaj, még ha nem is akar vele kikezdeni.

2020. szept. 18. 05:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!