Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Kiváltságokat szeretnék...

Kiváltságokat szeretnék szerezni a munkahelyemen. Ez jó recept?

Figyelt kérdés
Azt akarom, hogy a főnök kedveljen, egyfajta bizalmasként kezeljen. A tervem az, hogy apránként a közelébe kerülök. Beszélgetek vele, mindig egyetértek azzal amit mond, bármilyen témában. Beszélgetést kezdeményezek, dicsérem, nagyon kedves leszek. Ha hallok valamit amit a kollégák beszélnek róla, megemlítem neki. Meg ki kérdezem a kollégákat magán dolgokról és amit elmondanak, a főnök fülébe juttatom, ha szóba kerül. Viszont nem vagyok a munka hőse na.. Szerintem jóval kevesebb melóval többet érek el így, ha ez sikerül. Meg a következő lépés, ha ez sikerül, amit fent leírtam, az, hogy h a bízik bennem, nekem fogja szidni a többit, én meg adom alá a lovat, így arra is ráhatásom lehet, ki menjen ki maradjon. Nem kell a rizsa arról, hogy dolgozz jól és keményen. Nem akarok. Nem vagyok az a fajta.

2020. szept. 18. 17:04
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
89%
Háát ebben a vírusos időszakban nyalni nem a legjobb ötlet! 😂😂😂
2020. szept. 18. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
100%

Szóval csókos akkarsz lenni (főnök kedvence aki nyalja a seggét) ennél gusztustalanabb embertípus nincs is

Ha azt akarod hogy mindenki utaljon a környezetedben (munkatársaid) és nem bíznak meg benned ne mondanak el neked semmit akkor hajrá 🤣🤣🤣😂

2020. szept. 18. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
88%

Hát hajrá XD

Első percben át fog látni rajtad, és téged fog kirúgni :D Egy főnök se szereti az ilyen szarkeverőket...

2020. szept. 18. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 A kérdező kommentje:
Aranyos a vergődésetek, de minden főnöknek kellenek bizalmasok🙂 A főnök is ott van napi 8 órát, ha nem többet, kell neki a megértő társaság, idéző jelben haver, aki segít, informál a többiek hozzáállását tekintve. Hálás szerep lenne ez nekem, beismerem, releváns tudás nélkül. És nem, nem engem fog kirúgni 👹
2020. szept. 18. 17:34
 5/22 anonim ***** válasza:
84%

Ilyen kiváltságokat épeszű ember ki sem gondol, nemhogy közhírré teszi. Rajtunk, válaszolókon röhög, hogy mennyire kikelünk magunkból.

Ne válaszoljunk neki!

2020. szept. 18. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 A kérdező kommentje:
5, pedig ez van nagyon sok munkahelyen. Az ember megunja egy idő után azt, hogy kiteszi a lelkét a munkahelyen, köszönet nélkül.
2020. szept. 18. 18:19
 7/22 A kérdező kommentje:
Nem röhögök senkin, sajnos szomorú valóság ez.
2020. szept. 18. 18:20
 8/22 A kérdező kommentje:
Nem a munkád minősége alapján jutsz előre. Hanem, hogy mennyire tudod megnyerni a felettest.
2020. szept. 18. 18:25
 9/22 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező, egy szóval sem említettem, hogy a való élteben nincsenek ilyen esetek. Azt írtam, hogy épeszű ember... (a többit már olvastad).
2020. szept. 18. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
100%

Üdv !


Munkáltató vagyok nálam Te mennél elsőként. Elmondom miért.


Egészen egyszerűen mert a fizetések a bevételből vannak, abból amit a kollégákkal közösen termelünk, ebben mindenkinek meg van a maga feladata. Az amit tervezel, nem termel bevételt, csak feszültséget szül, rossz munkahelyi környezetet teremt, erre semmi szükség. Ha Te főnöködnek erre van igénye, én nem tartalak vissza, sok sikert. Ha ez a kérdés, akkor nem feltétlenül jó recept.

2020. szept. 18. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!