Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mit csináljak, ha tudom csak...

Mit csináljak, ha tudom csak azért áll mellettem, mert le akar fektetni?

Figyelt kérdés
Van két kollégám, akik próbálnak kicsinálni, mert a főnökök meg vannak elégedve velem. Van egy másik kollégám, aki mindig megvéd, meg vígasztal, hogy ne foglalkozzak velük. Sőt, most már nem is kommunikál a másik kettővel, munkaügybe se, van hogy az ő munkájukat direkt nem viszi el, nekem meg hozza a legjobbakat. Tudom miért csinálja ezt, mert tetszem neki. Én viszont nem akarom tőle semmit, idősebb is nálam, meg egyébként se. De hagyom neki, mert legalább valaki mellettem áll. Viszont félek, ha visszautasítom, akkor ő is ellenem fordul, és beáll a másik kettőhöz. Ti mit csinálnátok ilyen helyzetben? Szólni kéne a főnöknek?
2020. szept. 19. 13:15
 1/4 anonim ***** válasza:
93%
Őszintén, én elkezdenék így állást keresni, addig meg biztos nagyon kedves lennék azzal, aki a pártomon áll.
2020. szept. 19. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
52%
Es ha tetszel neki? Én is tetszettem már idősebb vezetőnek de nem próbálkozott be.
2020. szept. 19. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
A főnöknek szólni a lehető legrosszabb döntés. De elmenni is felesleges. Mindig lesz, akinek tetszel, és mindig lesz, akinek nem. Erről szól az élet.
2020. szept. 19. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Elég lesz akkor aggódnod, ha konkrét ajánlatot tesz. Erre viszont légy készen, hogy majd akkor mit válaszolsz neki. Az is lehet, hogy túlgondolod.
2020. szept. 19. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!