Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Most van borfesztivál,és...

Most van borfesztivál,és nincs kivel ki mennem,bár nem is igazán akarok,csak bennem van az a nyomás,hogy csak kéne.Valaha elmúlik ez a "kéne"dolog?

Figyelt kérdés

Nincsenek barátaim,szinte senkim nincs.Van egy barátnak mondható lány,akivel elvagyok,de mentálisan nagyon lefaraszt.Nem feltöltődök mellette hanem inkább leszív.Sosem hallgat meg,negatív,de sokszor megyek el vele mert nincs más,és nem maradok ki a dolgokból.

Rengeteget dolgozok,és nem is unatkozok,eljárok edzeni, csinálom az itthoni teendőket úgy hogy nem érzem hiányát a társaságnak,de még is úgy érzem most fesztivál van,ki kéne menni,de kit hívjak?

Vagy ne menjek,csak azért mert most mindenki oda megy ilyenkor?


máj. 16. 17:41
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Egy ideig én is szorongtam emiatt, hogy fuh mit fognak szólni, ha egyedül megyek társas helyre, vagy hogy fogom érezni magam ott. De aztán amikor már voltam egy-két ilyen programon egyedül, feloldódtam, mert rájöttem, hogy a kutya nem nézi ki kivel ül ott vagy kivel bulizik, mindenki magára és a saját társaságára koncentrál. Azóta voltam már így egyedül kávézóban, kori pályán, múzeumban, irodalmi előadáson, színházban és moziban is. Most nyáron először megyek egyedül egy háromnapos kis kiruccanásra Salzburgba. És csak jó tapasztalataim vannak erről. Régen egy csomó programról lemaradtam, ami érdekelt, mert nem mertem egyedül felkerekedni. Azóta sokkal több élménnyel lettem gazdagabb. Nem éri meg mindig másokra várni. Ha érdekel valami, egyedül is csináld, később fel fogsz oldódni, ha egyszer belejössz.
máj. 16. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Menj ki hátha találkozol ismerőssel akikhez csatlakozhatsz. Legalább néhány szóra, egy pohár ital erejéig.
máj. 16. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Az bódéknál mindig szokott lenni egy kis beszélgetés. De amúgy ilyen helyre simán lehívhatsz olyat is, akivel 2 éve nem beszéltél egy szót sem, de jófej volt hozzád. Össze első sorban azonos nemű ismerősre gondolok itt.
máj. 16. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!