Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Van olyan munkaterület egyálta...

Van olyan munkaterület egyáltalán amire megfelelő lennék?

Figyelt kérdés

Évek óta depresszióval küzdök, szorongósabb időszakaimban insomniám van. Jelenleg három műszakos pozícióban dolgozok, viszont 5 óra felülés alvással félek, nem fogom sokáig bírni.

Jártam pszichológushoz évekig, gyógyszert nem akarok szedni mert hajlamos vagyok a gyógyszerfüggőségre. Eddig nem segített semmi, sem a rendszeres torna, sem a gyógyteák, sem a jóga,sem a relaxációs zenék. Szeretnék dolgozni, de minden feszültséggel tölt el, emiatt éjjel képtelen vagyok aludni, másnap munkahelyen pedig figyelni. Csak egy érettségim van mellesleg, de ha van ötletek milyen "kevésbé feszült" munkakör passzolna hozzám várom őket. Vagy esetleg ötleteket arra, hogy tegyem rendbe a fejem, kinek mi használt..

u.i.: rohadtul szeretnék végre egy jót aludni gyógyszeres és/vagy alkoholos rásegítés nélkül:D



2020. szept. 20. 00:29
 1/6 A kérdező kommentje:
Öt óra felületes alvással**
2020. szept. 20. 00:29
 2/6 anonim ***** válasza:
95%
Nem rendszeres torna kéne, hanem valami normális sport. Futni, úszni, az igénybe vesz, lefáraszt, és segíthet.
2020. szept. 20. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Volt egy barátnőm hasonló kórképpel, nagyjából egy év alatt jött rendbe. (na jó nem teljesen, de már végigalussza az éjszakát, és a legtöbb gátat sikerült leküzdenie az életében)


Szóval azt hiszem a terápia nem megfelelő.

2020. szept. 20. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Van ilyen munkaterület, de ennek megnevezését ne tőlünk várd, ahnem Te nézz utána, mit szeretnél csinálni, mivel jár ez a számodra és megfelel-e.

Miattam lehetnél akár kirakatrendező, kézműves, fényképész, irodista...)

2020. szept. 20. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Esetleg ugyanaz a munkaterulet, de nem harom muszakban? Rengeteg helyen van egy muszak, vagy sima valtott ket muszak.
2020. szept. 20. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Rockstar lehetsz, majd 27 évesen agyon lövöd magad.
2021. márc. 27. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!