Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mesélnél egy olyan munkahelyed...

Mesélnél egy olyan munkahelyedről, ahol megkeserítette a főnököd a stresszel az egészet? Milyen munkaterület volt, és meddig maradtál?

Figyelt kérdés

Én az utóbbi időben csak ilyenekkel találkoztam, amióta váltottam egy hosszabb távúról..

Most is új helyen vagyok, és nyomás alatt, a főnök pár naponta stresszel.

A pénz mondjuk normális legalább, meddig lehet elviselni stresszben egy helyen?


2016. szept. 10. 19:52
 1/9 anonim ***** válasza:
fél évet bírtam. Aztán elküldtem a bandát a jó k**a anyjába mikor jog és alaptalanul akartak egy írásbeli figyelmeztetést adni.
2016. szept. 10. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Két évig bírtam, hogy minden reggel gyomorgörccsel mentem be dolgozni. De már olyan egy év után elkezdtem figyelni az állásokat, hátha adódik jobb. Aztán volt másfél évnél egy főnökcsere, így az utolsó pár hónap nyugisabb volt, kevésbé stresszes. Viszont pont jött egy jobb lehetőség, és nem sokat gondolkoztam a váltáson.
2016. szept. 10. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

2 év, az igen. Nem tudom, hogy lehet ilyen sokáig bírni, hozzá lehet-e szokni..

De muszáj megpróbálnom nekem is, ugrálni sem akarok egyikről a másikba, mert most úgy nézne ki, ha ezt is itt hagynám. :/ Csak ezek az 1-3 naponta jövő feszkók és stresszelések... már szorongok tőle. Ez legalább pénzben jobb, mint az előző, ezért szeretném kihúzni egy ideig még. 1-másfél évig jó lenne, de nem tudom, hogy fogom-e bírni.

2016. szept. 10. 20:25
 4/9 anonim ***** válasza:
Szociális terület, inkompetens főnöknővel: ma ez van, holnap reggel már más van gondolkodás. 4. éve vagyok ott, de szándékozom tiplizni.
2016. szept. 10. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Pár hónapot voltam egy étteremben, egy paraszt főnökkel meg egy terápiára szoruló felettessel (az előbbi paraszt neki is a főnöke volt), a személyzetből ők voltak évek óta ott, ideggel senki más nem bírta 2 évnél tovább. Alázások, áskálódások mentek és stressz. Ilyen munkahelyet meg légkört nem kívánok senkinek.
2016. szept. 10. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Szinte mindenütt ez van, vagy egy rabszolgahajcsár főnök, vagy szakmailag féltékeny debil kollegina. Ma már azért nem vagyok hajlandó váltani, mert már én érzem magam rosszul, ha túl sok munkahely kerül a önéletrajzomba. (de szinte minden fiatal így van.) Nem is értem azt, hogy anyáinknak 1 v. 2 munkahelye volt egész pályafutásuk alatt?
2016. szept. 11. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

"Ma már azért nem vagyok hajlandó váltani, mert már én érzem magam rosszul, ha túl sok munkahely kerül a önéletrajzomba"


Igen, most valahogy én is így érzem, de persze csak amíg bírom, addig tudom elviselni ezt..

Nem akarom elhinni, hogy ez a jellemző manapság... :(

Az első rendes munkahelyemen hosszabb ideig voltam, de váltanom kellett, pedig oda szerettem bejárni, jó légkör volt, a főnökömet is szerettem. Azóta csak ezek vannak.

2016. szept. 11. 12:04
 8/9 anonim ***** válasza:

Nekem olyanhoz volt szerencsém, aki extrém magasra tette a lécet, sosem közölt hozzá információt és mindig csak arról volt hajlandó beszélni, hogy mennyi a teljesítmény számokban. Az nem érdekelte hogy nincs két egyforma feladat, csak az hogy a számok mit mutatnak. Az sem érdekelte, hogy közben egy csomó időm pont azért ment el, mert a hiányzó információk után kutakodtam, amiket ő nyilván el tudott volna mondani, de nem tette. És utána úgy tett mint aki nem érti miért csökken a teljesítményem.

Aztán elmondtam neki. Egy darabig jobb lett a helyzet és aztán az egész kezdődött elölről.

Egy év után mondtam fel.

2016. szept. 11. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

bő másfél hónapja bírom!

Folyamat megy az orál a cégnél ,egy percre nem hagyják békén az embert ,mint ha valami óvodások lennénk és folyton a kezünket kellene fogni! (pl: munka után felhív a főnök ,hogy merre járok ,mit csinálok éppen...)


A jövőhéten búcsút és középső ujjat intek a cégnek!

2016. szept. 12. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!