Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Felmondjak? Részletesebben lent

Felmondjak? Részletesebben lent

Figyelt kérdés
Pár hónapja dolgozok egy cégnél, ahol kihajtjak a belunket. 12 órában nyomom, 30 perces szünet van csak, alig tudok elmenni mosdóba, enni stb, mindig minimum 30 perces túlóra van és az ügyfelek zöme is bunkó. A héten nagyon rossz volt a beosztasom és nagyon rosszul vagyok már az egesztol, ráadásul folyton egy olyan kollégával vagyok beosztva, aki érezteti velem, hogy haszontalan vagyok... :( Lépni nem merek, de kb minden nap sírva megyek haza. Engem nem erre találtak ki, de félek felmondani (6 hónap próbaidő...) És nem találok munkát.

2020. szept. 20. 11:07
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
*és félek H nem találok más munkát
2020. szept. 20. 11:08
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ, mennyi tartalékod van. Sajnos a COVID miatt nem alaptalan, hogy a szokásosnál nehezebben találsz munkát. Nekem most 3 ismerősöm van, akik máskor seperc alatt el tudtak helyezkedni, most meg min. 6 hónapja szinte be sem hívják őket sehova...
2020. szept. 20. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Ennél csak jobbat találhatsz.
2020. szept. 20. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

En előbb keresnék egy b tervet(uj, munka) es utana felmondanek, ha van, most jelenleg nehez munkat talalni. Ha idegileg kikeszulnek akkor viszont nem várnék hanem lelepnek. Persze mondom ezt nagy szajjal, mivel nem tudom h lenne e mit enned ha eljonnel... De hosszutabon nem maradnek mergezo kornyezetben mert tonkretesz es akar ido elott beteg is lehetnek...

A probaido miatt azert jo mert nincs felmondasi ido honapom...

2020. szept. 20. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
91%
Hét hónapja azt mondtam volna neked, hogy egyértelműen mondj fel. Mára sajnos megváltozott a helyzet, ez nem azt jelenti, hogy mindent el kell viselned, viszont, érdemes állást keresned, úgy hogy egyenlőre megtartod az állásod és nem a semmibe ugrasz.
2020. szept. 20. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem koronavírus ide vagy oda, mondj fel inkább. Nincs az sehol sem előírva, hogy te ilyen körülmények közt vagy köteles dolgozni, akkor sem, ha csak beosztott vagy. Ahol egy cseppet sem becsülnek meg téged, és nem is vesznek emberszámba egyáltalán, ott nem szabad megmaradni. Valamilyen másik munkát csak találsz majd idővel, bár az is kérdés, hogy lenne-e némi tartalékod addig.

Én néha arra gondolok, hogy kizárólag csak azért mennék el ilyen helyre dolgozni, hogy jól kiosszam az ilyen bunkó embereket ott, még a főnököket is. Persze már aznap kirúgnának, de nem érdekelne a dolog, amúgy sem akarnék ilyen helyen dolgozni.

Szerencsére szabadfoglalkozású vagyok, így nem kell ilyen helyre mennem, de velem tuti nem csinálná meg ezt senki, mert helyre tenném rögtön.

Ne hagyd magad, bár ha tényleg nem mersz lépni, akkor sajnos marad minden a régiben. :(

2020. szept. 20. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Sziasztok, akit esetleg érdekel mi történt: felmondtam. :)
2020. nov. 18. 19:15
 8/11 anonim ***** válasza:

6-os vagyok:


És hogy fogadták a többiek?

Valami más munka van már kilátásban, vagy egyelőre megpróbálod kipihenni ezt az előzőt?

2020. nov. 18. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Ellensegesen, hogy miért hagytam őket szrban. De nem érdekel, mert én nem akarok ebben tonkremenni.

Most pihenek, van felhalmozott vesztartalekom és majd lesz valahogy.

Az utóbbi időben nem 12 oraztam már, hanem 13-14... És nem fizették ki még csak a jelenletire sem lehetett felvezetni.

2020. nov. 19. 08:11
 10/11 anonim ***** válasza:

6-os vagyok:


Na ez az, még ők vannak felháborodva, és nem értik, hogy miért nem voltál hajlandó tovább tűrni azt a rabszolgamunkát... :/

Én nem is értem, hogy egyesek minek nézik az embert. :/

Szerintem jól tetted, hogy léptél, csaknem minden munkahelyen ilyenek az emberek.

2020. nov. 19. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!