Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Van e értelme havonta nettó...

Van e értelme havonta nettó 190 ezer forintért dolgozni jutattásokkal együtt?(részletesebben lent)

Figyelt kérdés

A munkahely kevesebb mint 5 percre van lakhelyemtől, szóval felkelni csak 10 perccel előtte szoktam szinte, de szeretek késni vagy 5-10 percet mert annyival kevesebb lesz a munkaidőm és a fönökség nem ellenőrzi le, csak az a lényeg hogy kész legyen a munka.


Reggel 8-tól délután 4-ig de ebédidőt le kell dolgozni ezért korábban bent kell lenni már 7.40 re.


A munka maga nagyon könnyü és szinte nem jár stresszel, vannak kemény napok amikor 6 órát is dolgoznom kell, de vannak nagyon könnyüek amikor 4-et kell a többit sétával teázással kávézással vagy levegő szünettel kitöltöm. A munkatársakkal jól kijövök, bár jobban szeretem olyan napokat amikor egyedül vagyok munkára, viszont többen meg van az előnye hogy akkor még 4 óránál is kevesebb munka jut rám.


A bajom ezzel a munkával hogy nem biztosít semmi szakmai fejlődést, és hogy 25-30 ezer ft rész az nem pénzbeni jutattás, amit kajázásra tudok csak elhasználni így a többi marad másra amit feltudok használni.


Szabolcs megyében van dolgozom egyébként.


Sokan mondják nekem interneten hogy ennyiért fel sem kelnének.

Viszont atombiztos munka nem rúgnak ki, általában nyugdíjig maradnak itt.

Fönököt szinte sosem látom és teljesen saját belátásom szerint csinálhatom a munkát, nyugalmas.



2020. júl. 26. 17:02
A kérdező szavazást indított:
Van de nagyon kevés a pénz
Nincs ennyiért fel sem kelnék
Van de váltani kell amint lehet
Van, én maradnék munkához képest jó
Egyéb kifejtem
42 szavazat
1 2 3 4 5
 1/47 anonim ***** válasza:
100%
Csak az élethelyzetedtől és a terveidtől függ.
2020. júl. 26. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/47 anonim ***** válasza:
100%
Közszféráról van szó, igaz?
2020. júl. 26. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/47 anonim ***** válasza:
100%
Ez a kevés munka, meg nem kell szinte semmit csinálni csak nem közfoglalkoztatás?
2020. júl. 26. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/47 anonim ***** válasza:
95%

Attól függ, mert vidéken nem olyan rossz az a 190 nettó..

Végülis még mindig jobb, mint ha egy üzemben robotolnál minimálbérért vagy bérminimumért.

2020. júl. 26. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/47 anonim ***** válasza:
100%
Ha tènyleg nyugis a munkahely az manapság megfizethetlen.
2020. júl. 26. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/47 A kérdező kommentje:

Persze hogy közszféra.


Igazából szeretnék többet keresni, de az biztos hogy 50-100 ezer extra nem változtatna az életemen, túl kevés és jóval többet kellene dolgoznom. Komolyan akkor gondolkoznék váltáson ha lehetne olyan alkalmazotti munka ahol megkereshetnék nettó 300 at legalább anélkül hogy Budapestre kelljen mennem. Mert Budapesten nagyon nem lenne sok annyi figyelembe véve az ingatlanárakat és bérleti díjakat.


Így most okosban kihúzom hogy szüleimnél huzom meg magam így sok pénz megmarad, mert nincs bérleti díj és rezsi

2020. júl. 26. 17:10
 7/47 anonim ***** válasza:
80%

190 ezerért + cafeteriáért 4 óra nyugis munkában ez lenne az álommunka

Örülj, hogy ilyen munkahelyed van, én örülnék neki

2020. júl. 26. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/47 anonim ***** válasza:
100%
Cseréljük munkahelyet! Akkor dolgozhatsz ettől kevesebbért kétszer annyit és még utazhatsz nap, mint nap több, mint fél órát tömegközlekedéssel a munkahelyedre! :) Kérlek, ne sírj, mert nincs miért. Ezért a munkáért ez még bőven sok jövedelem is...
2020. júl. 26. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/47 A kérdező kommentje:

5-ös

Nagyon nyugalmas, annyira relaxál mint leülni gép elé játszani, sosem fáradtam még el egyszer sem a 'munkában'. Mármint persze kell dolgozni de voltam egyszer versenyszférába ott a belemet ki köptem és azért lehet hogy nagyon nyugis érzete van ennek számomra, mindegy a lényeg becsülettel dolgozva 4 óra munkánál nincs több.

2020. júl. 26. 17:12
 10/47 anonim ***** válasza:
57%
9: Én is dolgoztam ilyenben 9 évig, megőrültem tőle. Én vagy nagyon dolgozok, vagy sehogy. Ez a muszáj ott lenni a semmiért-kategória kikészíti az idegrendszeremet.
2020. júl. 26. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!