Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Ez azt jelenti,hogy a főnöknő...

Ez azt jelenti,hogy a főnöknő nagyobb bizalmat ad a kollégának?

Figyelt kérdés
Nagyon lusta,nem dolgozó alak.Múlt héten az egyik cég akikkel együttműködünk tévedésből eggyel kevesebb dolgot küldött mint ami a listán volt.Azt mondta a főnöknő ha megy másnap a kolléga nézze át a listát a helyszínen utána hozzátette igaz másnap nem ő megy hanem én,akkor hétfőn ellenőrizze át.Engem nem kért meg rá, hogy ellenőrizzem át a listát.Vagy tegnap együtt voltunk terepen és kérdezte a kollégát egy információval kapcsolatban ami kellett a munkához.Kérdeztem jók-e a kimutatások azt mondta egy valami nem stimmel de megkérdezte a kollégát az információval kapcsolatban.Ma fáradt volt és mondta előbb megy haza és majd a kolléga marad kicsit tovább,hogy megvárja a váltást.Furcsák ezek a kérdések,döntése,hogy ő maradjon mivel ez nem tud semmit.A kompjuter programot se tudja használni ha ment volna ma kliens az idő alatt be se tudta volna rendesen regisztrálni.Ma olyan volt mintha savanyú citromot evett volna,hogy maradni kellett. Maradtam máskor én is amikor volt munka most se lett volna gond maradni.Ezért gondolom nagyobb bizalmat szavazhat neki vagy több munkára akarja rábírni? Vagy nem jól látom.Egyébként az ismerőse bár volt konfliktusuk mert ez kért volna több fizetést erre a főnöknő megmondta ahhoz annyit kellene dolgozni mint a többiek és tud a lógásairól és nem szereti ha rákérdez valamire és a szemébe hazudnak.

2020. szept. 22. 21:26
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Nem ad nagyobb bizalmat neki, csoda, h nem rugja ki. Igen a munkára akarja rávenni jobban szerintem is. Teher alatt érik.....
2020. szept. 22. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Igen,lehet te látod jól, objektíven. Az is lehet teszteli mire számíthat nála és próbálja munkára bírni ha akar emelést.Csak ezek a rábízások kicsit érdekesek voltak,amivel nincs is gond ha rábízza a dolgokat,csak ezt úgy mondta előttem mintha ott se lennék.
2020. szept. 22. 21:51
 3/3 A kérdező kommentje:
Nem tudom miért nem rúgja ki,ez engem is érdekelne. Az is közrejátszhat,hogy az ismerőse bár elég lágykezű vezető a főnöknő, sajnos.
2020. szept. 23. 06:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!