Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mit tapasztaltatok az állásker...

Mit tapasztaltatok az álláskeresésben minek van nagyobb szerepe, mivel lehet jobban boldogulni: szakmai végzettség - szakmai tapasztalat - ismeretség a cégnél - állásközvetítő segítsége ?

Figyelt kérdés

2020. júl. 7. 18:23
A kérdező szavazást indított:
Szakmai tapasztalat
Szakirányú végzettség
Állásközvetítő segítsége
Ismeretség a cégnél
23 szavazat
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Szakmai tapasztalat

Valamint az 5. Pont

-hogyan tudod eladni magad.

2020. júl. 7. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Releváns szakmai tapasztalat és szimpátia.
2020. júl. 7. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szakmai tapasztalat és végzettség. Pl édesapám is ismeretséggel (+fiatalon jókor volt jó helyen) dolgozik olyan munkakörben, amiről nem gondolná az ember, hogy nincs hozzá érettségije sem. Egy jó barátom is könyvelő irodában dolgozik (ne arra gondoljatok, hogy mérlegképes főkönyvelő, csak betanították alapokra), pedig még szintén nem érettségizett le. Az állásközvetítőkkel soha nem mentem semmire eddig. Igaz én még nem végeztem el a sulit, estire járok, de még csak gyakornoki munkát sikerült kapnom, holott sajnos tudok olyanról, hogy pincér végzettséggel valaki dolgozik irodán olyan pozícióban, amilyennek megfelelő szakon tanulok...
2020. júl. 8. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
88%

Asztalos vagyok, 25éves, vállalkozó, vígan megélek, jó volt a mesterem, 3év alatt rámragadt annyi, hogy bátran bele tudok vágni bármilyen butorlapból készült melóba, de van tapasztalatom fa lépcsők terén is... ha felhív egy új kuncsaft, bátran elmegyek, felmérek, meghallgatom az igényeket, aztán elmondom abból mit lehet, mit nem, ha nem, miért nem, és mit lehet helyette... mindezt kimért kultúrált hangnemben, illedelmesen...

Ennyi... nem a szakma a lényeg, hanem hogy érts hozzá, + el tudd adni magad.

Ismerek olyan asztalost is, aki már a puszta megjelenésével rossz benyomást kelt... hát még ha megszólal... nem is keres többet havi rongyos 130.000nél...

2020. júl. 9. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!