Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Érettségi nélkül hol lehetne...

Érettségi nélkül hol lehetne munkát találni?

Figyelt kérdés

B2-es nyelvtudassal(nyelvvizsga nélkül), jogsival, vagyonőri OKJ-vel milyen helyre vennék fel a barátomat?

23 éves vékonyabb alkatú srác.

Milyen munka illene neki? Neten szinte minden nap nézi,de így se igazán talál semmit.

Egyik ismerősöm szerint járnia kéne a gyárakat, építkezéseket, gyorsetteremeket és úgy kuncsorogni munkáért bár ez szerintem eléggé együgyű.(főleg h saját bevallása szerint az építőipar egyáltalán nem neki való)

Idén májusban érettségizik, addig viszont jó lenne találni valamit

Szeretnék segiteni neki, viszont azon kívül hogy én is nézegetem az állásokat nem igazán tudom mit tegyek..



2020. szept. 22. 21:36
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Menjen el a legközelebbi munkaerőkölcsönző céghez, és adnak neki több ajánlatot is!
2020. szept. 22. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
69%

Hat ha neten nem talal akkor nem munkat keres rajta. Masik hasz ossag: szemelyesen kell bejarni a kornyeket. Es szepen bemenni minden uzletbe es leadni az oneletrajzot kinyomtatva es elerhetoseggel rajta.

Benzinkut, dohanybolt, aldi lidl spar...foleg hogy most majd ujra mindenki neten fog rendelgetni...ha nem is vagyonornek de szallitasra fog kelleni az ember. Ja a repteren ne probalkozuon ott elbocsatas van.

2020. szept. 22. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Kérdező, az ország melyik részén??? LEgalább megyét írj!
2020. szept. 22. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

Rosszul fogalmaztam: voltak olyan helyek ahol megfelelt volna viszont sehonnan sem hívták vissza/keresték fel

Mindenképpen ajánlani fogom neki azt hogy térjen be személyesen helyekre.

2020. szept. 22. 21:49
 5/12 A kérdező kommentje:
Borsod-Abaúj-Zemplén megye
2020. szept. 22. 21:50
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Itt egy kölcsönző cég oldala:

[link]


Mivel nincs képzettsége, operátori melót nézzetek... A semminél ez is jobb.

2020. szept. 22. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Bosch, Jabil mindig fogad betanított munkásokat.

Munkáltató szemmel, csak 8 általánosa van, a vagyonőri okj nem sokat ér.

Ha meg lesz az érettségi, csináljon szakmát, pl villanyszerelő, de akár most is utána lehet nézni indul e valami szakképzés aminek nem feltétele az érettségi. Mert önmagában az érettségivel sem fog sokra menni.

2020. szept. 23. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Jabilban próbálkozott, azt mondja eléggé leterhelik ott az embereket. Nem sokáig bírta. Bosch is egy kaptafa (legalábbis ismerősök szerint, ott még nem dolgozott)
2020. szept. 23. 19:27
 9/12 anonim ***** válasza:
52%

Hát akinek nincs semmiféle képzettsége, az ne válogasson!


Tegye oda magát, és közben keressen ezerrel jobbat! De az nem pálya, hogy kifogásokat keresve szépen ellébecol más pénzéből...

2020. szept. 23. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Seganál most lesz hétfőn toborzó nap. Kazincbarcikán szerdán lesz állásbörze. Egy próbát megér. A miskolci tej üzem is szokott felvenni embert.

Végzettség nélkül tényleg nem lehet válogatni. De el is tarthatod, ha ahhoz jobban van kedve.

2020. szept. 25. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!