Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Melyik jobb, a fix műszak...

Melyik jobb, a fix műszak vagy a 24/7 műszak esetleg 3 műszak?

Figyelt kérdés
2020. szept. 23. 13:01
 1/5 anonim ***** válasza:
Munkától függ
2020. szept. 23. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Kinek mi. Én például belehalnék a 3 műszakba. Se életem, se bioritmusom nem lenne.
2020. szept. 23. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Az állandó nappali műszakot nem szerettem, semmit nem tudtam intézni, mindenért szabit kellett kivenni.
2020. szept. 23. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én inkább dolgoznék fixen éjszaka, mint váltott műszakban. De szerencsére egyik sem merült fel, közvetlen tapasztalatom nincs, csak azt tudom, hogy nem tesz jót, ha összevissza időben megyek aludni.
2020. szept. 23. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

A fixben annyi a gond, hogy akármit intézni kell, szabit vagy fél nap szabit kell kérni, de ez mondjuk nem annyira tragédia.


A 3 műszak meg 24/7 egy kaka.


Mindig mondják, hogy tök jó, mert beoszthatja az ember az idejét. Akárhol voltam, mindig jöttek csere-berélni a kollégák. utáltam, hogy megszerveztem vmit délutánra a hétre, majd odajött menetrendszerűen a kolléganő, hogy egyetem vagy gyerekek és rohadhattam bent este 11-ig vagy a hétvégén elment, mert bepakoltag hétvégire. Ha nemet mondtam, akkor meg kolléga siránkozott.


3 műszakban meg a 24/7-ben jobban kiéleződnek a harcok a családosok és nem családosok között, mert a gyerekük miatt ők úgy járnának be ahogy akarnak a gyermektelenek meg igazán bevállalhatnák az egyéb műszakokat meg az ünnepnapokat, mert nekik úgysincs családjuk.


Hogy én hábyszor lettem emiatt rabszolgaként kezelve, mert méh nem szültem...


Ja és a bioritmusod felborul.

2020. szept. 23. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!