Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Hogyan találnak gépészmérnökök...

Hogyan találnak gépészmérnökök állást Magyarországon különösen most?

Figyelt kérdés

2020. szept. 24. 15:33
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
*polimertechnikában nincs tapasztalatom
2020. szept. 25. 00:01
 12/14 Vodafonelive ***** válasza:

Kulonben ez tiszta vicc, az a szakirany csak a bme-n van, nem? Ott nem mondtak semmit merre lehet elmenni munkahelyek teruleten?

En meg azt hittem, hogy az epuletgepeszetet utaljak es szidjak a legjobban, meg mondjak “selejt” szakiranynak... mondjuk most mesteren van szaktarsam aki autoiparbol valt erre a szakiranyra.

Irtam privat uzenetet, lemaradt, hogy Budapesten most az eon is kiirta a frissdiplomas programjat meg a richter gedeon is, jelentkezz oda, szerintem, vesziteni nem tudsz.

2020. szept. 25. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:

Igen, azt hiszem csak a BME-n van ilyen. Nem tudtak mondani tanácsot sem.

Az épületgépészetet tényleg lenézték nagyon az elmúlt években. Kb 2 éve lett felkapott a sok építkezés miatt.

2020. szept. 25. 12:17
 14/14 Vodafonelive ***** válasza:
Ja, es azt mondjak, hogy hiany van beloluk. Igen, hiany van azokbol akiket nem akarnak a diplomas berminimum folotti osszeggel megfizetni. :D
2020. szept. 25. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!