Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Tisztelendő ha valaki bőven...

Tisztelendő ha valaki bőven 50 felett teljes családjával kiköltözik Angliába, mindent felszámolva itthon?

Figyelt kérdés

Hogy valakiben még 50 felett, 2 évre a 60tól legyen még ennyi kraft, rugalmasság, bizalom a jövőben?

Kinn volt a leállás alatt dolgozni, alaposan összeismerkedett egy céggel, akik állást ajánlottak neki, meg házat is szereztek (persze nem ingyen...) és felajánlották neki a segítséget a letelepedéshez.

Ő meg gondolt egyet, fogta a családot gyerek kutya stb és irány külföld. Nem 1-2 hónapra hanem véglegesen. Mindent eladtak felszámoltak itthon (ház kocsi stb) és irány a nagyvilág.


Tiszteletre és irigylésre méltó?

csak azért kérdezem mert én is épp erre készültem, de nem mertem meglépni, pedig nem vagyok 60, de még a fele se.


2020. szept. 26. 19:09
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
32%
Ahhoz kell a bátorság, hogy valaki időskorára itthon merjen maradni. Az az igazán veszélyes. Szétrohadt egészségügy, apró műtétekbe halnak bele fiatalok, mert nincs pénz normális fertőtlenítőszerre.
2020. szept. 26. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
88%
A Brexitre-szavazok a szegenyebb EU-s orszagokbol erkezoket nem akartak, ennyit nem szabad elfejejteni. Munkaero kell, de vendegmunkas vagy nem EU-s. A kitelepedoktol fel az orszag tobbsege.
2020. szept. 26. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
68%

Már miért lenne tisztelendő különösebben?

Egyébként nem!

2020. szept. 26. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Sok sikert.
2020. szept. 26. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
78%

Ez miatt miért is kéne tisztelnem?

Kiköltözésükkel nekem sem rosszat, sem jót nem tesznek, a "közömbös" pedig nem tiszteletre méltó.

2020. szept. 26. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
87%
Én meg lediplomázok...akkor engem tisztelni kéne? Nem különösebben.
2020. szept. 26. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%

Nem hinném, hogy a tisztelendő a jó szó rá.

Max bátornak, vagy életerősnek mondanám.

Irigylésre méltónak meg pláne nem, ha a válság első szelére annyira kilátástalanná vált a helyzete, hogy Angliáig kellett menekülni.

2020. szept. 26. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
Én azt tudom igazán tisztelni aki huszonévesen, egyedül él mer indulni a nagyvilàgba hogy szerencsét próbáljon. Egyben szomorú is hogy sokaknak ez muszàj és nem egyszerű kalandvàgy
2020. szept. 26. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
nem tudom mit tiszteljek rajta, rengetegen csinálják ezt, nincs ebben semmi rendkívüli. esetleg annak jár egy minimális tisztelet, hogy munkahelyre ment ki, nem csak úgy lődörögni a kinti segélyeken, de ez meg inkább a kösz hogy itt vagy, eggyel kevesebb ember miatt ég a pofám, ha nagyritkán elő kell vennem a személyimet (amúgy mindent a diákigazolványommal intézek, azon nem látszik hogy magyar vagyok)
2020. szept. 26. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%

Csak a fő kérdésre válaszolva:

Ez miért lenne tisztelendő? Én nem kértem tőle ezt, szerintem más se, akkor meg? Éli az életét, ahogy tudja, akarja...

2020. szept. 26. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!